Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves lányoknak csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányoknak csak az izmos fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

16 éves fiúk közül az izmos, kigyúrt-ak jönnek be?

Most főleg inkább csinosabb, buli "függő" lányokat kérdezek!


És ennek az ellentetje bejön?


2008. dec. 19. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
16 éves lány vagyok. Tudod, aki bulifüggő, azokat marhára csak az érdekli, hogy tudjanak villogni veled a bulikban, és egymással rivalizálnak. Ne hagyd. Maradj olyan, amilyen vagy. Ha jólesik, gyúrj egy kicsit, de csak ameddig jó. Ne harcolj csak valakiért, nem éri meg! Hidd el, aki igazán szeretni fog, úgy fog szeretni, ahogy vagy, nem kigyúrtan.
2008. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, utolsó előtti válaszoló... Vkinek a dugás kell, van akinek dugás meg szeretet együtt, ez a különbség:D
2008. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a lánmyoknak( most akiket én ismerek ) a kedves fiúk jönnek be,nem a szétgyúrtak. (Lány vagyok) és igen,a lányoknál is van olían( nem is kevés ) a pénzre bukik, és,hogy "menők legyenek", mert van pasijuk, és már nem szüzek... Fiatal vagyok még, nem felnőtt, én ezt így látom. :)

Szóval a lényeg: belső a fontos(persze a külső is)

De a lányoknak nem fontos hogy agyongyúrt izomagy legyen, hanem aki mellett biztonségban érzi magát, szereti, és megoszthat vele akármit.

Üdv.

2008. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!