Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom "sógornője" féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom "sógornője" féltékeny lenne? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Barátom öccsének a barátnője egy ideje furcsán viselkedik velem. Ha náluk vagyok megvető pillantásokat vesz rám, folyamatosan a barátját öleli, kezét fogja mikor beszélgetek velük, ha viccelődünk olyan, mint ha megsértődne (pedig nem róla viccelődünk nyilván) és ha netán egymás mellett ülünk a kanapén közénk furakodik. Nem tervezek közéjük állni, főleg úgy, hogy a barátomat szeretem (egyértelmű), de jól elbeszélgetek az öccsével, és barátom örül, hogy jól kijövök vele és tudja úgy se nyomulnánk egymásra. Ő is észrevette már, hogy a csajszi furán viselkedik velem, de nem mert még az öccsénél rákérdezni, hogy miért teszi ezt a barátnője.

23 éves vagyok, úgy gondolom nem egy 17 évessel kéne versengenem vagy vitatkoznom, de azért zavar, hogy van némi feszültség köztünk, ami nem csak nekem szúrt már szemet... Ha netán kettesben maradok a lánnyal és rákérdeznék a dolgokra úgy tesz, mintha nem lennék ott, hirtelen telefonálnia kell. Barátom öccsével terveztünk beszélni, hogy kicsit világosítsa fel, de lehet ebből is csak a baj lenne, mert hisztizne csak, hogy ő nem ilyen, én gondolok sokat, hagyjuk békén...


2022. jún. 22. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kiscsaj még nagyon éretlen, valószínűleg féltékeny rád, legalábbis a viselkedése ezt mutatja. Ha nem tudsz vele értelmesen beszélni, ne foglalkozz ezzel, Te továbbra is maradj kedves szerintem. Nincs rendben önmagával még, valószínűleg úgysem együtt fognak megöregedni 😃
2022. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy ideje? Akkor vmi változott. Féltékeny? Nem az öccsre féltékeny, hanem a te barátodra. Én arra gyanakodnék, hogy a barátommal lefeküdt.
2022. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!