Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél lemezlovassal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél lemezlovassal?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én jobban szeretem ha valaki élő lovon lovagol,és nem lemezen.
2022. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Úgy érted, összejönnék-e egy olyannal, aki meg tud nyomni egy play gombot és képes feszíteni meg ritmusra rángatózni tömeg előtt?


Persze :)

2022. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Odavagyok az ilyen alibimunkát végző emberekért!
2022. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
De amikor életetek legemlékezetesebb bulijában vagytok, akkor azért ugye nagyon jó, hogy ott van az a lemezlovas...
2022. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
4. Nem rájuk szoktam emlékezni ;)
2022. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Zavarna, hogy én hétköznap dolgozom, ő pedig hétvégén, ráadásul este, tehát nappal meg hagynom kéne aludni. Aztán ott van, hogy sokszor nem helyben van a buli, hanem utazik mindenhova, ahova nem tudom követni...
2022. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
#5: Nyilván. De a hangulatot javarészt nekik köszönheted.
2022. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
7. Ez egy meddő vita. A kérdés az összejövésről szólt :))
2022. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hagyjam a csudába?
2022. jún. 22. 13:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Téged mi tart vissza ettől?

Sokan azt szokták felhozni érvként, hogy a bulikban ő könnyebben tud ismerkedni és kísértésbe esni. A másik meg amit előttem is írtak, az az eltérő időbeosztás lehet. Szerintem hogy egy kapcsolat hogyan működne, az az illető személyiségén is múlik. Nem lehet az általánosítások alapján leírni azért, mert neki ez a foglalkozása. Azt neked kell tudni, hogy ő milyen ember valójában. Neked mi fér bele az időbeosztást illetően egy kapcsolatba, és mi nem. De csak azért elutasítani valakit, mert ez a foglalkozása, szerintem hülyeség. Ha nem bízol benne, hogy jól tudnátok működtetni a kapcsolatot akkor kár belemenni.

2022. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!