Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, nálatok jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nálatok jelent valamit az, ha egy általatok látásból ismert férfit széles mosollyal üdvözöltök?

Figyelt kérdés
Van egy lány (talán 25-30 közötti lehet, nem tudom), egy épületben dolgozunk, csak más-más cégnél (állami szervek). Igazából csak látásból ismerjük egymást, nem tudok róla semmit, sem a nevét, sem azt, hogy konkrétan az épület melyik részén van stb., nagyon ritkán látom őt, de tudjuk egymásról, hogy létezünk. A minap éppen bandukoltam lefelé a lépcsőn, felnéztem, láttam, hogy jön felfelé, aztán közben megint a lábam elé is néztem, nehogy leguruljak, aztán mire felnéztem, már engem megelőzve köszönt, nagy mosollyal. Láttam már őt úgy, hogy egy másik férfival beszélgetett és nevetgélt, a férfit is látásból ismerem, szerintem egy szervnél dolgozhatnak, vagy legalábbis jobban ismerhetik egymást. Ha viszont engem "ismeretlenként" így üdvözöl, az mit jelenthet? Nyilván nem lehet messzemenő következtetéseket levonni ebből, de az esetleges szimpátián túl lehet kicsit több is emögött? Érdekelne, hogy ti, nők mikor reagáltok így egy "ismeretlen" jelenlétére.

2022. jún. 22. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt elég nehéz így megmondani. Őszintén szólva, nekem ha jó kedvem van, akkor mindenkire, de tényleg mindenkire igyekszem rámosolyogni, szerintem ez személyiség kérdése.

Ettől még jelentheti, hogy tetszel neki, de azért tényleg több infó kéne, mert ez így elég kevés.

2022. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Azt hogy jó kedvem van. Amikor jó kedvem van, mindenkivel nagyon kedves, figyelmes vagxok. Lehet neki is csak jó napja volt, semmit nem jelent
2022. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sincs több kapaszkodóm, ezért vagyok én is bizonytalan. Egyébként számomra irracionális az, hogy miért is kellene bárkire bárkinek csak úgy rámosolyognia, és a környezetemben is azt látom, hogy ritkaság az, ha az emberek folyton vigyorogva üdvözlik egymást. Egyszerűen nem látom az értelmét annak, hogy még ha jó is a kedvem, miért kellene a portást is, a takarítónőt is, a "nem tudom, melyik részlegen dolgozik" srácot is mosolygással üdvözölnöm, főleg akkor, ha nagy ritkán összefutunk, és az "ismeretségünk" a köszönésig terjed. Nekem az a nagy bajom, hogy aminek nem látom az értelmét, azt nehezebben is tudom elfogadni. Nyilván mindenki másképp működik, de számomra ez a "keep smiling" egy kicsit "erőltetett", "műanyag" dolognak tűnik. Ezzel most nem akartam megbántani senkit, csak nem látom át annak a velejét, hogy miért kellene mindenkivel egyformán viselkednem, miért kellene mindenkire mosolyognom (különösen akkor, ha alig ismerem az illetőt).
2022. jún. 22. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:

#3 igen, hát ez személyiség kérdése, te nem ilyen típus vagy, ez teljesen rendben van. Én mosolygós típ vagyok, nem megjátszott a mosolyom, tényleg ez vagyok én. Persze van, hogy erőltetetten próbálok mosolyogni, mert muszáj, de ez sajnos nagyon látszik, hogy nem valós.


Arra már figyelmeztettek, meg én magam is rájöttem, hogy a mosolygással vigyáznom kéne, mert a férfiak gyakran a vonzalom jelének veszik és félreértik, és be is próbálkoztak már páran, ami engem egyáltalán nem zavar és szerintem nincs vele semmi baj, legalább tökös volt a pasi ahhoz, hogy odajöjjön hozzám.


Mindenesetre jó lenne, ha valahogy beszédbe tudnál elegyedni a lánnyal, és akkor kiderül, hogy mennyire jöttök be egymásnak.

2022. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 attól hogy te nem ilyen típus vagy, más még lehet igen. Ne próbálj meg belemagyarázni semmit egy mosolyba.
2022. jún. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek... egy mosolygós lány semmit sem jelent még, mert mindenkivel mosolygós. Viszont ez csak annyit jelent, hogy nem kaptál óriás zöld lámpát, hanem csak úgymond észrevett... tehát ettől te még ugyanúgy megszólíthatod, érdeklődhetsz felőle, és ha úgy alakul, randizhattok.


Szóval nem változott semmi, csak tessék határozottabbnak lenni. Ha meg akarod ismerni, akkor ismerd meg őt!

2022. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel, hacsak nem vagyok nagyon rossz hangulatban / nem történt velem valami borzalmas dolog aznap, mindenkinek széles mosollyal köszönök, mert egyrészt ilyen a habitusom (nem vagyok egy karótnyelt emberke), másrészt én a saját depressziómat is így kúrálom, hogy extra vidám leszek, hogy rám ragadjon. Ez nem annak szól, hogy ki vonz engem szexuális / romantikus téren. Max. ha vki nagyon bunkó velem, azzal nem jópofizom, de ennyi.

(sőt továbbmegyek, még bókolni is szoktam férfi kollégáknak is, ha nagyon jó az öltözetük aznap... az sem jelent nálam többet, csak szeretem a szép ruhákat és az igényesen felöltözött embereket)

2022. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg még így is sokkal másképpen viselkedem azzal, aki tetszik. Azzal szemben zavarban vagyok, vagy ha azt érzem, hogy nem közömbös ő sem iránta, akkor elkezdek finoman flörtölni (elkapni a tekintetem, csavarni a hajam).


De tényleg nem vagyunk egyformák... nekem meg az nem szimpatikus, amikor valaki csak azzal nem rideg meg savanyú, akitől akar vmit.

2022. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!