Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, milyen esetben tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen esetben tudnátok elképzelni, hogy esélyt adjatok egy incelnek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 14:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
90%
#20: ezt kifejtenéd érthetően is? Nekem abszolút nem jön le, mire akarsz kilyukadni.
2022. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
8%

#18



A tulnyomo tobbseg ilyen. A maradek pedig 20 evesen gyurus menyasszony....



38F incel

2022. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok ilyen, kikérem magamnak. De nem voltam 20 évesen gyűrűs menyasszony, mert csak 21 évesen találtam meg a párom.
2022. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
92%
#23: egy sült ostoba mezőgazdasági munkásnak válaszoltál éppen. Szerintem nem éri meg a befektetett energia.
2022. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
94%
10-es válaszolót egy másik kérdésnél elneveztem Mr. Szint-nek, mert minden kérdéshez beírja, hogy ronda nője lehetett volna már pár, és másnak is gond nélkül lehetne a saját szintjén, amennyit csak akar (igen, ez utóbbi is mindig szerepel) :P
2022. jún. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
94%

#1 az incel pont hogy nem tisztel, itt bukott a dolog

Kérdésre a válasz: semmilyen esetben, ha nem képes emberként kezelni akkor fel is út le is út

2022. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 DrFaktor ***** válasza:
94%

Mi az, hogy 3-as, meg 6-os szint?

A vonzerő nem pusztán a külső megjelenésből fakad, hanem a belső kisugárzásból. Intelligencia, humor, magabiztosság, és mindenek felett figyelmesség a másik felé. Mindegy, hogy jóképű vagy-e, hogy kockás-e hasad vagy éppen macitested van, hogy új BMW-d van-e vagy 20 éves Daewoo Matizod. Jó dumával, érdekes személyiséggel, empátiával és figyelemmel simán lehet hódítani kedves, szép és intelligens nőket akkor is, ha nem a magazinok címlapjáról léptél le, és nincsenek milliók a bankszámládon. Tapasztalatból beszélek.


Engedd el az olyan téveszméket, hogy mi az, ami “járna” neked. Senkinek nem jár alapból semmi. Tenni kell érte. Persze, az embert érik olykor kudarcok, nem mindig sikerül meghódítani a kiszemeltet. De fals elvárások helyett kezdj el dolgozni önmagadon, válj olyan emberré, akinek szívesen vannak a társaságában. Megtérül 😉 Az incel mozgalom egy ökörség, és ha azzal azonosulsz, az kb olyan, mintha egy hatalmas “Lúzer vagyok” táblát tűznél a homlokodra.

2022. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
30%

"A vonzerő nem pusztán a külső megjelenésből fakad, hanem a belső kisugárzásból. Intelligencia, humor, magabiztosság, és mindenek felett figyelmesség a másik felé. Mindegy, hogy jóképű vagy-e, hogy kockás-e hasad vagy éppen macitested van, hogy új BMW-d van-e vagy 20 éves Daewoo Matizod. Jó dumával, érdekes személyiséggel, empátiával és figyelemmel simán lehet hódítani kedves, szép és intelligens nőket akkor is, ha nem a magazinok címlapjáról léptél le, és nincsenek milliók a bankszámládon. Tapasztalatból beszélek."


[link]

2022. jún. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 DrFaktor ***** válasza:
94%

28-nak: Ha látnád, hogy eddigi életem során milyen csodálatos nők tiszteltek meg a vonzalmukkal, és hogy párkapcsolatra léptek velem, nem nevetnél. 49F vagyok, sem nem gazdag, sem pedig különösebben jóképű, és még túlsúlyos is. Valahogy ez mégsem volt akadály az elmúlt évtizedekben 😉


Az incel hétköznapi nyelvre lefordítva olyan narcisztikus lúzert jelent, aki számára nyilvánvaló, hogy ő bámulatos és ragyogó, és mindenből a legjobb jár neki, de valahogy a világ ezt nem akarja észrevenni. És ahelyett, hogy önmagán kezdene dolgozni, összeesküvés-elméleteket tákol. Mindenki más a hülye, és nem veszi észre, hogy ő halad fordítva az autópályán. Miért akar valaki ebbe az “illusztris” csapatba tartozni? És melyik nőnek lenne ez vonzó?

2022. jún. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
11%

"Ha látnád, hogy eddigi életem során milyen csodálatos nők tiszteltek meg a vonzalmukkal"


Ha hallanád magad mekkora hazug nyaligátor vagy, aki itteni privátokra vadászik ;)... Szerencsédre a nők szellemi képessége nem engedi meg, hogy ezen átlássanak, de attól még nyilvánvaló ;).

2022. jún. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!