Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt valami a Tinderrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt valami a Tinderrel meg a Facebook dating-el?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 éve letöröltem mindkettőt, annak ellenére, hogy heti 1-2 match mindig volt. Ahogy a Facebook datingen is, főleg, hogy ott rögtön látja a nő, hogy ki tetszikelte.

Most ismét regisztráltam, a képeim ugyanazok. Most 2 hetente jobb esetben jön egy match/egyezés.

Történt valami azóta? Mi okozhatja ezt?

(Tudom, tudom nem ott kéne ismerkedni, de most ezen lépjünk túl...)



2022. jún. 25. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp nincs szerencséd. Majd lesz.
2022. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nyár van és nincsenek korlátozások. Gondolom, ilyenkor valamivel kevesebben használják ezeket az appokat - sokan élőben ismerkednek. Így hirtelen ez a magyarázat jutott eszembe.
2022. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az egy éves képeid annyira nem vonzók.

Vagy nem nyomkodod annyit hogy elég nőnek feldobjom

2022. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egy éves képeim ugyanolyan (vagy ugyanúgy semennyire nem) vonzóak, mint egy éve amikor több match volt.


"Vagy nem nyomkodod annyit hogy elég nőnek feldobjom"

Pont azt vettem észre, hogy amikor nem használom pár napig, jön egy random match, mintha vissza akarna csalogatni az app, hogy használjam.

2022. jún. 25. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!