Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha erről beszélgetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erről beszélgetek egy nővel, mi lenne rá a megfelelő forgatókönyv, hogy kapcsolat legyen belőle?

Figyelt kérdés

szóval

írta, hogy ügyesen meg tudja főzni xy-t

én meg írtam chaten hogy szivesen megkóstolnám blabla bla, biztos jó,


de azért a biztonság kedvéért leellenőrizném stb.


szóval mik lennének a következő lépések?


27f


2022. jún. 28. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha tetszel neki, akkor úgy alakítja a dolgok folyását, hogy megkapjon. De ne aggódj, úgy fog látszani, mintha te akartad volna! Ha nem tetszel neki, nem kell erőlködni. Szóval csak hagyd, hogy menjenek szépen a dolgok, de haladj előre!

Nekem volt egy "hódításom" aztán utólag elmesélte a lány (asszony), hogy a nővérével már beszélt rólam és hogy ő mindenáron meg akart engem kapni! Nem panaszkodom, emlékezetes volt!

2022. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 StevenUp ***** válasza:
64%

Küld el a farkad hogy "legközelebb ezzel kavargasd a kaját baby"


Tuti siker 👌

2022. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobj be egy közös főzöcskézést, abból aztán már bármi lehet ha ott vagytok
2022. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 StevenUp ***** válasza:
84%

ma 00:16

Akár még egy romantikus lakástűz is :D

2022. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
#5 az csak a szerelem lángja:D
2022. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 StevenUp ***** válasza:
67%

ma 00:19

Szólni kell majd akkor a tűzoltóknak hogy a fecskendőből ne vizet ha emberileg rózsaszírmokat lőjenek az összeomló tetőszerkezetre 😀

2022. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 StevenUp ***** válasza:
53%

ma 00:21


(Emberileg) <- ez mit keres ott?


"Hanem" kell oda inkább. Ma se iszok többet

2022. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!