Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan tapasztalják az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan tapasztalják az ilyen érzéseket a domináns pasiknál?

Figyelt kérdés

Szóval vannak olyan pasik, akik dominánsak, de valahogy árad belőlük az agresszivitás, és úgy érzem, hogy félek a közelükben. Tehát mikor velük vagyok, kevesebbnek is érzem magam.


De vannak olyan domináns pasik (ők az igazi alfahímek - vezető típusú pasik), akik magabiztosak, erősek, de ugyanakkor valamilyen nyugalom árad belőlük. És a személyiségük jótékony hatással van rám. Ha rosszul érzem magam, akkor szinte erőt kapok tőlük.


2022. jún. 29. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Te most pali vagy vagy no?
2022. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen ezt én is tapasztalom, exem is ilyen volt
2022. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Heteró pasi vagyok, aki személyiségfejlesztéssel foglalkozik. És igyekszik tanulni másiktól.


Azért ide írtam a kérdést, mert kíváncsi vagyok, a nők válaszára (is).


Én ugyanis úgy látom, hogy "fake alfák" (1. típusú pasi) és igazi alfák (2. típusú pasi).


Egyszer majd én is alfa szeretnék lenni, és talán a másodikat kellene követnem, azokat a személyiség vonásokat kellene kialakítanom.

2022. jún. 29. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van ilyen különbség.

A 2. típust kedvelem, tudok tőlük tanulni, de nem rendelném nekik sem alá magam, valamint úgy gondolom, hogy vagyok eléggé intelligens és érett, hogy adott esetben ők is tanuljanak tőlem. :)


Az 1. típust igyekszem kerülni, mint a pestist.

2022. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem osztályozzák így a férfiakat, hogy alfa meg nem alfa. Hanem hogy vagy bejön nekik a pasi vagy nem. És mivel mindnekinek más jön be, te simán lehetsz valakinek az ideálja. Jó oké, vannak olyan férfiak és nők, akik az emberek nagy százalékának bejönnek, de ezek többnyire sztárok vagy ilyesmi, velük nyilván nem lesz az életben kapcsolata senkinek:D
2022. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem alfaként meg nem alfaként, kamu alfaként szoktam rájuk hivatkozni, mert ezt a kategorizálást nem tartom értelmesnek.


Én inkább azt mondanám, hogy magabiztos férfiak vannak, akik közül van egy olyan réteg, aki emellett agresszív és bunkó. Az ilyenektől én is tartok, félek egy kicsit, mert van egy olyan érzésem, hogy egy rosszat szólok / nem szimpatikus nekik a fejem, és akkor jobb esetben leordítja a fejem, rosszabb esetben fizikailag bántalmaz. Engem sajnos vertek a szüleim, vannak emiatt frusztrációim.


És vannak azok, akik magabiztosak, de normálisak, higgadtak. Velük biztonságban érzem magam, mert tudom, hogy nem félnek cselekedni, lehet rájuk számítani (nyilván, ha én is szimpatikus vagyok nekik és hajlandóak segíteni), nem kell attól félnem, hogy bántani fog.

2022. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Aki valóban magabiztos, amellett biztonságban érzi magát a másik.

Aztán vannak az agresszív pötsök, de az egy teljesen másik kategória. Legtöbb az önbizalomhiányt lelplezik vele.

2022. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!