Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valamit jelenteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valamit jelenteni akarna ez, vagy csak szimplán ilyen a fiatal (eladó) nő? (Továbbiak: lent)

Figyelt kérdés

Van egy üzlet, ahol mostanában bejárkálok (főleg mert közel van) ezt-azt venni magamnak. Egy fiatal nő, pontosabban egy eladó (akinek rendkívül aranyos hangja van szerintem). Ahányszor én jöttem, mint vevő, mindig mosolygott, más vevőkre nem igazán tette ezt (pedig egyértelmű, hogy azért ehhez az álláshoz kell egy kis kedvesség minden vevő felé, ahogy tudom). Bár gondolkozom/-tam, hogy megkérdezzem, van-e párja, de addig felteszem itt is a kérdést: szerintetek kedvelhet engem az eladóként dolgozó nő?


Lehetőség szerint most kihagynám az idióta válaszokat, mert komolyan kérdeztem. :)


Üdv:

Huszonéves srác



2022. jún. 30. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat gondolsz bele.
2022. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem az általad kiötlött kérdéssel kezdeném, hanem inkább próbálnék pár szót váltani vele, amíg nála vásárolok. Aztán majd kiderül, vevő-e rám.
2022. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

#2

Hogy lenne már vevő rá,ha egyszer ő az eladó?🤔

/Кurvavicces vagyok, tudom/

2022. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ajtostol rontasz a hazba. A legtobb no erre azt fogja mondani, hogy van. Akkor is, ha nincs. Ujabb pelda, hogy a fiuk jelentos resze erzeketlen es nem tud ismerkedni. Pontosabban nekik ezt jelenti az ismerkedes, pedig nem.
2022. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy mosoly nem jel semmire.

Várj még, beszélgess.

2022. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de inkább ne kérdezd meg, hogy van-e párja.
2022. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%

Lehet jel.

De szerintem se azzal indits hogy van e párja.

Próbálj vele beszélgetni.

Eleinte csak ami természetesen jön, ne legyél nyomulos vagy indiszkrét.

2022. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez max a beugróra.

De bolt/vendéglátás esetében nehezebb megállapítani - mèg akkor is ha nevet a "szar" ( gyengébb ) vicceimen, meg van egy csomó jel 😕

2022. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Yeah, valóban nem a legjobb egy ilyen kérdéssel jönnöm, amire gondoltam, amit ti is írtátok, úgyhogy ez egy NAGYON hasznos tanács számomra. :) Belegondolva úgyis kiderül beszélgetések során, úgyhogy ilyen átlagos beszélgetéssel csak lehetek előrébb, nemde?
2022. jún. 30. 14:39
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Átlagos beszélgetés, mindenféle lerohanás nélkül.

2022. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!