Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » K...va lennék, hogy barátom van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K...va lennék, hogy barátom van?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondja nem k....rvát nevelt. Összesen volt 2 férfival szexuális kapcsolatom, velük jártam is, most van egy párom, 28 éves vagyok. Mikor a barátom elmegy tőlünk anyám mindig b....gat valamivel pl. kefélni arra van eszem, de másra nincs.

Azt mondja, a barátom úgy is elfog hagyni, ha összeköltözünk, mert ha ő nem tud kijönni velem, akkor a barátom is elfog engem zavarni.

Azon persze élvezkedik, ha valami kudarc ér, akkor mondja nekem, hogy ő megmondta, azt többször is szereti elmondani, de ha siker ér, akkor azt sose mondja.

Van egy nővérem, aki szeret neki árulkodni rólam, ha nincs itthon, még a telefonon is beszámol arról mit csinálok. Ő anyám szemében nem k...va, pedig több pasival volt viszonya, mint nekem, bár most nincs párkapcsolata.

Anyám mindennap veszekszik velem valamiért, és nem érti mi bajom van azzal hogy ő azt mondta nem kurv...t nevelt, mert ő ezzel nem azt értette hogy az vagyok, csak nem akarja hogy azzá váljak. A nővérem mindenben egyetért vele. Provokál engem folyamatosan, volt hogy én is mondtam már rá torkomszakadtából dolgokat, bár tudom ez nem helyes, azt is mondta fogyatékos és őrült vagyok, akinek elmegyógyintézetbe lenne a helye, ha visszaszólok.

Miközben ha együtt megyünk is valahova, ő meresztgeti a szemét rám, hogy ha valami rosszat mondtam valahol, akkor tudjak róla. A testvéremre sose.

De ha ő veszekszik velem, és nem segítek rajta semmit, akkor én aljas szemét vagyok, meg hogy milyen gyerek vagyok én, nem segítenék rajta sose semmit. Ha csinálok valamit itthon vagy nem jó, vagy azt mondja semmit sem csináltam. Azt mondja az isten megver, amiért anyámat mindig bántom.

Azt mondja bezzeg a barátommal milyen kedves tudok lenni, meg hogy az ő fenekét hogy kitudom nyalni. A barátomra is mindenféle jelzőt mond, koszos, piszkos stb. De anyámnak mindenben igaza van.

Ha beteg vagyok is, azt mondja azért mert állandoan a barátommal kefélek.


2022. jún. 30. 14:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de az anyád egy szipirtyú k.va
2022. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
29 evesen mar nem anyukadnal kene lakni a novereddel.
2022. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mérgező az egész családod. Miért nem költözöl el qrva gyorsan?
2022. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tudom, de még egyelőre sajnos nem tudok elköltözni. Pl. Ha veszek egy szép ruhát magamnak, akkor mondja hogy milyen szarul áll rajtam, meg olyan szar anyaga van, fe ami neki van, az mind jobb, a barátom ezt úgy sem értékeli ha veszek magamnak új holmit.
2022. jún. 30. 14:12
 5/24 A kérdező kommentje:
Ha apám kedves velem, akkor már mondja hogy miért nyalja a seggemet.
2022. jún. 30. 14:13
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Ugye, te is tudod a kérdésre a választ??

Anyád egy toxikus, és keserű egyén. Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy nagyon elszúrta az életét, és komoly frusztrációkkal küzd. Rád meg irigy, mert boldog vagy.

Ahogy viselkedik, az alapján pedig ő nem anya. Tudod... anyának lenni nem annyi, hogy szétteszi a lábát, és kihord egy gyereket. Ő csak biológiai értelemben az anyád, érzelmileg nem.

Mellesleg: ha ezt egy idegennek mondja, azért már rég a bíróságra járhatna becsületsértés miatt. Ironikus, hogy családon belül ez megtűrt jelenség.

Neked pedig azt javaslom, húzz el minél hamarabb ebből a toxikus közegből! Nehogy már azzal élj egy fedél alatt, aki úgy bezsél veled, ahogy más legfeljebb csak az ellenségével!

Egyébként is: a k-betűs jelző azt jelenti, aki pénzért fekszik le idegenekkel. Innentől el is dőlt a kérdés.

Még ha csak úgy, élvezetből szexelnél, abban se lenne semmi kvietni való, mindaddig, ameddig a másik fél is tisztában van a céljaiddal. Egy párkapcsolatban meg az a normális, ha szexel az ember.

2022. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktál visszaszólni? Ilyenkor intézd le annyival, hogy "közöd?", "ne pofázz bele", majd attól nézni fog egy jót.
2022. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem költözöl el, akkor meg tanuld meg ignorálni őt.


"a barátom ezt úgy sem értékeli"

Miért, tényleg nem?

Ne anyád mondja már meg, hogy barátod hogy érez! Az a baj veled (is), hogy aki csak beléd akar rúgni, annak a szavára tízszer többet adsz, mint azéra, aki szeret. Na, ettől mondjuk tényleg előbb-utóbb kiábrándulhat belőled a barátod. Szóval ezen dolgozz, hogy megtnauld ignorálni a toxikus embereket, és megtnauld értékelni azokat, akik szeretnek! És ne fordítva.

2022. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Irigykedik a ven qrva

Koltozz gyorsan el otthonrol es meglatod milyen csoda is ez. Beke csennd nyugalom sajat szabalyok stb. En 22eves korom ota vagyok kulon es imadom, sose tudnék ujra otthon lakni max latogatoban. Nagyon toxik es élettelen a csaladod h ennyire askalodnak a magan eletedben nem is csoda h ennyire zavar es faj amit mondanak.

2022. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Valamikor megállom, de addig fújja míg volt hogy én is úgy felhúztam magam, hogy mondtam pl. takarodjon a fenébe. Kipróbáltam azt is,hogy külön vonulok, akkor meg a nővéremnek jár le hogy egy szemét vagyok.
2022. jún. 30. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!