Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gaz, ha tarskeresore magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz, ha tarskeresore magamnak keszitem a kepeimet?

Figyelt kérdés

Eddig akarhany ismerost kertem meg, szinte kivetel nelkul mindegyiknek elonytelen kepet sikerult csinalnia rolam, akinek meg nem, o nem all mindig rendelkezesre. Alapjaraton meg eleg introvertalt vagyok es nem szivesen kerek meg idegeneket, hogy csinaljanak rolam kepet.


Szoval mennyire gaz szerintetek, hogy inkabb beruhaztam egy allvanyba, hogy sajat magam tudjak kiserletezni portrefotokkal?


Ha szoba kerulne, hogy hol/ki keszitettek a kepet, akkor nagyon gyokernek neznenek ha megtudnak, hogy mindent en csinaltam?


F


2022. jún. 30. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Önmagában a társkeresőzés elég tré. Hamarabb találsz valakit ha eljársz közzösségbe.
2022. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Az életben senki nem kérdezi meg, hogy hol/ki készítette a képet, hacsak nem nagyon extra a háttér, és egy kirándulás emlékét feltételezi barátokkal.

Amúgy, ha van ember, aki jó képeket készít minek az állvány? Nem kell rendelkezésre állnia, 3-5 fotó, ami mostani, tükröz téged pont megfelel.

2022. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is magamról készítettem, belőttem 15 másodpercre megtaláltam a fókuszt és kb 200 képet csináltam abból 3 lett jó.
2022. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%

Jó beteg vagy! Tarskeresozni a hulladek szokott! Ha napi 8 oraban tarsasagban vagy valakivel siman osszeszurod a levet...

Pusztan intelligencia kerdese!

2022. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
67%

Én is magamnak csináltam saját magamról képet, ráadásul digitális fényképezőgéppel anno, tükör segítségével. :)


Az okostelóddal csinálsz pár szelfit, és felrakod azt. Nem kell túlbonyolítani.

2022. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Tukor szelfik nagyon gazak. 10 eve lehet, hogy mukodtek, de ma mar elashatja magat veluk az atlag ember.
2022. jún. 30. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám, írd meg merre laksz, segítünk egymáson...
2022. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!