Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Byealexnek hogyan lehet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Byealexnek hogyan lehet ilyen barátnője?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyen alkatú palinak hogyan lehet ennyire fullos barátnője?


[link]


Az ilyen 65kg-os faszikat szokták leginkább semmibe venni az ilyen nők, de ahogy látom ha van pénz meg hírnév, akkor már nem számít a külső.

Csak szerintem nem állna le vele hogyha átlag ember lenne?



2022. jún. 30. 19:58
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
78%

Hetero férfiként mondom, hogy szerintem ByeAlex azért elég jóképű, szerintem sok csajnak az arc többet számít, mint a test. Egyébként meg nem dagadt és nem is kórosan sovány. Van diplomája is tehát nem egy Pumped Gabó értelmi szintjén van azért.

Amúgy meg igen, tele lehet pénzzel, meg az se mindegy, hogy híres.

2022. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Már milliószor le lett írva, hogy az arc számít elsődlegesen. Nyurga és akár dagadtabb csávóknak is simán lehet szép nője, ha amúgy jóképűek. Izmos test adhat kicsi pluszt, de csak akkor, ha már eleve jól nézel ki arcra... Ha nem, akkor meg aztán gyúrhatsz bármennyit nem lesz szép nőd soha, maximum ha nagyon sok pénzed van (+10 millió/hó).
2022. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
88%

1 egyet értek

Kiegészíteném hogy az ilyen nőknek bejön az ilyen pasi. Alex izmos. Nem sovány. Én nem sok ilyen nőt láttam kövér pasival.

2022. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
39%
Az test is számít. De az arc a legfontosabb és a természet
2022. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
valaki irigykedik...
2022. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Most már van rajta némi izom, de a karrierje elején fűszál lábai voltak ropi karokkal.


Arcra tényleg jóképű, csak kár hogy akkora egója van mint fél Magyarország.

Vannak nála klasszisokkal jobb férfiak.

2022. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Nyilvánvaló, hogy a belső értékei vonzzák be az ilyen nőket, ami pedig ugye a nőknek a legfontosabb.
2022. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

#7


Nyilván. Meg a csajnak is elképesztő belső értékei vannak, azért állt le vele ez az ún. Byealex nevű valaki. Nincs is jobb, mint egy jó kis belső érték.

2022. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Rám akarna feküdni ez a csávó, kb. elröhögném magam. Hogy néz már ki? Mint egy képeskönyv.
2022. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

Hát, ez a mókuscsávó biztos sokat keres. Más értéke nem igen van.

Szerintem egy beképzelt majom.

2022. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!