Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megbámuljuk a nőket akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbámuljuk a nőket akkor kiéhezett véglények vagyunk, ha meg ignoráljuk a kiöltözött nőket, akkor meg melegek?

Figyelt kérdés

Nem igazán tud nyerni az ember.


Persze ez csak azokat a férfiakat sújtja akik nem vonzóak a nők számára...


Ha egy kívánatos férfi hagy figyelmen kivül egy nőt aki őt akarja, akkor lehet hogy megy a hasonló megszégyenitési hadjárat, de sajnos abban a helyzetben a nő húzz a rövidebbet, mert neki nem jött össze, amit akart;) A csávóka nem fog magába roskadni...


2022. júl. 2. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a titka, hogy nem feltűnően kell bámulni.


Nyilván én is megnézem a férfiakat, így tőlük sem tudom elvárni, hogy ők ne nézzenek meg engem. Viszont tegyék ők is diszkréten, nem pedig füttyögve, ordibálva.

2022. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

olyan szavakat tudtok használni bmeg... megszégyenítési hadjárat, persze.

mindenki szarik rád, az embereknek van jobb dolga is mint hogy azt nézzék hogy te ki után nem fordulsz meg. akkora fontosságot tulajdonítassz magadnak hogy az már nevetséges.


a megfordulósdira meg azért mondják hogy ösztönlény viselkedés, mert hülyén néztek ki közben. ülj le egy parkban ahol lehet sétáltatni kutyákat, és figyeld meg ahogy a kutya megfordul a mellette elmenő emberek után. még vissza is kanyarodik egy kicsit, szomjazza, hogy az illető megsimogassa.

ha sokáig ülsz a parkban akkor láthatsz férfiakat is megfordulni a nyáriasan lenge ruhás nők után - pont ugyanaz a fíling mint a kutyánál. lehet hogy az adott férfi úgy érzi hogy egy erős, elemi szexuális kölcsönhatás lépett fel közte és a nő között, de ha te 20 méterről a szemtanuja vagy a megbámulásnak, akkor pontosan látod hogy milyen hülyén néz ki közben a pacák.

2022. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"a férfiakat"


úgy érted hogy azokat akik messze az átlag felett vannak...


és az átlag szó itt nem azt jelenti ami a szemedben átlagos (mert az valójában sokkal jobb), hanem a statisztikaileg átlagos himnemüt


kicsit ugy kellene elképzelni a dolgot, mintha a hímnenűek 80%-a fintorogna a vékony, fiatal, jól öltözött, és szépen kisminkelt csinos nők láttán és csak a top modellek jöhetnének szóba


Persze erre rögtön azt mondod hogy de hát a férfiak pont ilyenek...


sajnos amig nem ugyanazt jelenti a férfi szó nekem meg neked, addig mindig ki fog siklani a kommunikáció.


TLDR: nem csak a jópasik léteznek, hanem vannak az alacsony, vézna szerencsétlenek is

2022. júl. 2. 17:38
 4/17 A kérdező kommentje:

bocsi de én nem vagyok szivbajos megnézni egy nőt, amikor szembe jön és a melleit is pl, aztán utána meg még a szemébe is nézni


nem nézek ki jól és nem vagyok magas, de volt aki eléggé elpirult már ettől és jó csaj volt

2022. júl. 2. 17:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség a “diszkréten megnézem” és az “illetlenül bámulom” között. Én is megnézek nőket, férfiakat egyaránt de úgy hogy az ne legyen kényelmetlen senkinek.
2022. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Bíza, ez Mo. nemgondolkodó társadalma.
2022. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

engem csak a kövér lányok szoktak megnézni strandon és nagyon ciki amikor erről tájékoztatnak a haverjaim.


bezzeg a magas szép fiúkat a jócsajok is megnézik

2022. júl. 2. 17:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az élet igazságtalan:(
2022. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy nagyon jó nővel találkozol, próbáld ki hogy ignorálod teljesen, ne is nézz rá soha, ha társaságban vagytok a testeddel mindig fordulj el tőle, egy idő után fel fog tűnni neki és idegesíteni fogja mert azt szokta meg hogy mindenki körül rajongja. Kis idő múlva ő fog leszólítani, egy csomószor bejött már.
2022. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

OK....


gyerek, nem ma jöttem le a falvédőről


a jónőknek láthatatlan vagy, ha te nem vagy jópasi

2022. júl. 2. 17:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!