Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex barát/barátnő szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barát/barátnő szakítás után milyen szinten maradt az életed része?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl arra, hogy szülinap, névnap egymásra írtok akkor is, ha új párotok van?
2022. júl. 2. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hosszú távon semmilyen szinten. Rövid kapcsolatokban ez fel sem merült, a leghosszabb kapcsolatomban 10+ év, 1-2 évig ment, de rohadt kínos lett, mikor megköszöntött az új párja nevében is.
2022. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mert ex.
2022. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért eleinte azt akarta mindkettőnél, hogy barátok legyünk. Az első (ő szakított velem) szerencsére letiltott, bár később feloldott és próbált visszasírni.


A másodikkal én szakítottam, pár napig még írtunk egymásnak, de aztán elkoptak a beszélgetések. Tiltás nem történt. Viszont ekkor jöttem rá, hogy nagyon nem szerencsés, hogy látjátok egymás posztjait...Én pl. kitettem, hogy nagy öröm ért (tanulmányi siker, nem új párkapcsolat vagy ilyesmi), és utána kaptam meg az ívet az anyjától egy nagyon csúnya üzenet formájában. Exszel, ex családjával a kapcsolatot tartani nem szabad.

2022. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire!!!:))
2022. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. júl. 3. 06:35
 6/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
74%

Az első szerelmem konkrétan semmilyen szinten. A szakításunk... Nos... Nagyot szólt. Olyan szinten, hogy a két család/baráti kör is érintett volt benne.


A legutóbbi exem családja a második családom. Anyja a második anyám. Húga a fogadott húgom. Tartjuk a kapcsolatot. :))) Pedig exemmel sokkal súlyosabb volt a szakítás.


Ex-nek nem szokott nálam helye lenni. :))) Nem megy nekem a maradjunk barátok-fíling. :)))

2022. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!