Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az pontosan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az pontosan, ha rámozdulunk valakire?

Figyelt kérdés
Úgy értem mit kell tenni ahhoz hogy az "rámozdulásnak" minősüljön egy illetőre? Honnantól mondhatni például hogy én rámozdultam egy lányra?

#rámozdulni
2022. júl. 2. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Én akkor érzem, hogy rám mozdult egy pasi, ha elkezd bókolni.
2022. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
közeledni kell! Szexuális és/vagy érzelmi értelemben. Akár egy beszélgetés, ami jóval túlmutat egy barátságon!
2022. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belekezd egy ismerkedésbe, szóba elegyedik és azt folytatni is akarja.

Nem minden megszólítás rámozdulás is.

Velem történt meg. Ment előttem megy hölgy és észrevettem, hogy a feneke tájékán nedves (véres) a nadrágja. Sokáig gondolkoztam, hogy szóljak-e vagy se. Elnézést kérve szóltam hozzá és elmondtam, amit láttam. Odanyúlt, zavarba jött, de nagyon hálálkodva megköszönte a figyelmeztetésemet. Fogalmam sincs arról, hogy-hogy nem érezte, hogy nedves azon a helyen. Elbúcsúztam, a többivel nem törődtem.

Az sem rámozdulás, ha egy nőtől információt kérek.

2022. júl. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Amikor buliban aztmondod neki "Meghalt a pötsöm! :,( A seggedbe temethetem? :D" Ezt egy filmben láttam tegnap este.
2022. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha randira hívod, ez előtt veheti ugratásnak-bóknak bármi megnyilvánulásodat.
2022. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!