Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lelkileg med...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom lelkileg med edzeni magam? Tehát hogy ne fájjon annyira ha elutasítanak

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 16:58
1 2
 1/13 Ingeles ***** válasza:
89%
"Az első pofon a legnagyobb, aztán a többit lassan megszokod"
2022. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvass sok önismereti könyvet, nézz motivációs videókat, fogd fel, hogy aki elutasít azt többet nem kell látnod soha életedben. Akkor látod először és utoljára, vagy szimplán csak utoljára. Nem olyan nehéz ez.
2022. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
#2 Sajnos ez így nem igaz, lehet munkatárs, csoporttárs stb az illető és akkor még napi szinten látni fogod.
2022. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne él bele magad a dologba amikor elhívod!
2022. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
éld
2022. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsika, kérdező, de ha önismeretben totál kezdő vagy, akkor nem lehet neked használható tanácsot adni.
2022. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted utolsó?
2022. júl. 3. 17:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a válaszainkban olyan fogalmak, meg belső történésekre tett utalások szerepelnének, amelyek neked sehonnan se rémlenének. Mennyit tudsz például a saját önkéntelen beidegződéseidről? Tudod google nélkül is, mit jelent az, hogy önreflexió?
2022. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is kellenének ötletek.

Én meg mindig reményt fűzök egy netről megismerttel valo randihoz és mindig akkorát csalódok mint egy ház.(vagy igenytelen ronda vagy letagadott 100 kg-, vagy 10 évet, vagy amugy nem is egyedülállo, szenny az összes)

Később mar ugy maszkaltam randira hogy legalább addig se unatkozom, kapcsolat inkabb nem is kell. Unaloműzésnek jo.

De mégis mardosott a vágy tovabbra is hogy nincs egy normalis férfi sem. És mégis rosszul érintett a sok paraszt.

Még később előzetes videocset nélkül mar meg sem mozdultam.

És amikor videocseten a kapa is kilóg a szájábol a masiknak, megint az ájjullét kerülgetett csak, már azon agyaltam kéne egy asszisztens inkább, aki szelektál. Nem lehet bírni a sok életkeptelen taplót.

Aztan feladtam.

Ráirtam egy normalis jolkinézőre aki csak szexet keres. Abbol kapcsolat is lett. Aztán dobtam mert még az is sérült😭 csak ez később bukott ki.

2022. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8

Semennyit. Hogyan kezdjek neki ennek? Mármint miket olvassak el?

2022. júl. 3. 18:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!