Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Februárban kezdtem a mesterképzést és az egyik órán megismerkedtem egy külföldi sráccal aki itt volt erasmuson.

Nem beszéltünk túl sokat, de abból a kevésből úgy tűnt sok a közös pont, közös érdeklődés. Nagyon intelligens.


Elsőre megfogott, villámcsapásként ért, életemben egyszer volt ilyen velem, még fiatal tini koromban. De ezen kívül soha senki nem fogott meg elsőre ennyire, amikor még az ember nem is ismeri a másikat, de elsőre érzi, hogy több van mögötte. Nem csak a külseje miatt, sőt.

Természetesen az első benyomás nem jelent sokat, hiszen fals képet mutathat, ezzel tisztában vagyok.


Igazából nem egy társaságba kerültünk így nem lett szorosabb a viszony, meg csak ebben a félévben volt itt, így sok értelmèt nem látom keresni.


Félév vége óta véletlenül összefutottunk párszor teljesen random helyeken. Azóta is egyfolytában csak rá gondolok, meg mindegyik találkozás kicsit "sorsszerű" volt.


De továbbra is csak az van bennem, hogy rögtön az első pillanatban mennyire megfogott, hogy mennyire ritka ez (nekem) és hogy mennyire jó.


Veletek is volt ilyen, hogy valaki hirtelen ennyire megfogott, hogy nem tudtatok másra gondolni? Mi lett belőle?


2022. júl. 3. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen. Sajnos csak szexig jutottunk
2022. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Szeptemberben házasodunk.
2022. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen volt, meghalt.
2022. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ia vannak.altalaban azoknak nem kellek akiktol elragadtatom magam elsore.
2022. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*is
2022. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van. Első pár alkalommal mondjuk annyira nem fogott meg, de tél volt, sötét és annyira nem látszódott belőle semmi. De aztán.. Volt olyan, hogy mentem volna be a boltba, ő meg jött volna ki. Megálltunk, és néztük egymást. Az a szem. Te jó ég

. :D Nagyon kék, szép.

2022. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
volt. Eleinte aranyosnak tartod, meg cukinak meg áldásnak, aztán ahogy szép lassan múlik az idő, csak ő nem múlik el a fejedből kezdődik a leépülés és frusztráció, kezdesz beleőrülni, és sokkal inkább tűnik átoknak. És nem lehet ettől megszabadulni :/ Aztán ha szerencséd van elmúlik magától, de olvastam olyat is akinek már 10+ éve tart :D
2022. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak marhára zavar, hogy nem próbáltam vele jobban szóbaelegyedni, jobban összeismerkedni/megismerni.

Lehet nem lett volna belőle semmi, de lehet, hogy mégis.


Soha többé nem akarok ilyet:D

Akkor inkább utasítsanak vissza.

2022. júl. 4. 10:33
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
pont ez a dolog szepsege. Egy buvesz is csak addig erdekes amig ra nem jossz hogy csinalja a dolgokat. Probalj meg levonni belole kovetkezteteseket: elsore nekem ugy tunik hogy akaratos vagy, es turelmetlen, ha ez nem is de a kovetkezo ilyen vagy az az utani tuti megvaltoztat majd mert rajossz hogy ezzel a magatartassal csak magad alatt vagod a fat. HA ez a helyzet, de ez inkabb csak egy pelda volt, neked kell ismerni onmagad, es hogy hogy tudsz a hatranybol elonyt kovacsolni
2022. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!