Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keresnek komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keresnek komoly kapcsolatot mostanság a fiatalok?

Figyelt kérdés
Miért csak felületes és már-már futószalagon gyártott kapcsolatokat keresnek ( - ha egyáltalán keresnek.) Mi az amit igazán keres egy átlagos ( mondjuk átlagos) nő?

2022. júl. 4. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De, keresnek.
2022. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal nő vagyok és mindig is komoly kapcsolatot kerestem, amit rendszerint meg is találtam. Nagyon sokan vannak üég így mint én.
2022. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hosszú kapcsolatot keresek férfi ként. Viszont mindig kiderül egy idő után, hogy nem passzolunk össze. A szándék pedig meg lenne, csak nem jön össze.
2022. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
23/f
2022. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Fiatal, 18 éves vagyok és szintén a komoly kapcsolatot keresek, de eddig még nem sok sikerrel.
2022. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék, de sajnos eddig csak olyannal találkoztam akiről kiderült hogy nem igazán áll erre még készen.. 25f
2022. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor társat keresek mindig tartós, hosszútávú kapcsolatban gondolkodom.


29/F

2022. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiatal nő vagyok, és szintén mindig komoly kapcsolatot keresek (mikor keresek). Aztán nem lehet mindig szerencséje az embernek, sokszor egy-egy találkozó után derül ki, hogy nem passzolunk valamiért.


Vissza is kérdeznék: mi indukálta ezt a kérdést? Pusztán a negatív tapasztalatok, vagy esetleg nagyobb elemszámú fiatal nőkből álló mintát vizsgált meg?


Véleményem szerint nincs baj, ha csak empirikus következtetéseink vannak, de ilyen komplex kérdésben nem szabad általánosítani a személyes rossz tapasztalatokat. Az mások felé sem korrekt, hiszen nem adunk esélyt nekik megmutatani, hogy ők (esetleg) nem vágnak egybe a negatív tapasztalatokkal. Valamint magunk felé sem, hiszen megfosztjuk magunkat a pozitív tapasztalatoktól.

2022. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Túl sok gond idegeskedés és kenyelmetlen szituációk. 30f vagyok én abban biztos vagyok soha többet nem fogok összeköltözni nővel. Sokkal szabadabb ám érzem magam egyedül a napi kötelező baxogatasok nélkül. Se gyereket nem akarok, és ki van zárva, hogy ezekkel a feltételekkel egy nő komoly kapcsolatot akarna.
2022. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Egyedul szabadabb vagy. Azzal flortolsz meg kavarsz akivel akarsz es csalodas sincs.
2022. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!