Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtára hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára hogy már megváltoztam és újra olyan csinos vagyok mint amikor megismert?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal akinek már régóta tetszettem. Mikor megismerkedtünk 52 kilós voltam.

Sajnos a közös munkahelyünkről máshova kerültünk, emiatt hónapokig nem láttuk egymást.

Majd pár hónapja találkoztunk, szexeltünk is. De én akkorra már 65 kilós lettem. 170 centi magas vagyok, így nem volt ez olyan vészes sok. De a találkozás után megjegyzéseket tett az alakomra. És már azóta nem is találkoztunk. Ez kb fél éve történt.

Biztos vagyok benne hogy nem tetszettem már neki. Viszont mielőtt lefeküdtünk volna, nem tűnt úgy hogy zavarná híztam, nem is konyult le neki közben stb. Csak utána kifogásolta a testem.

Viszont azóta lefogytam mert diétáztam és mozgok is minden nap. Már újra 55 kilós vagyok, és a bőrömön sem látszik hogy néhány hónapja még husis voltam.

Mit tegyek? Hogyan adhatnám a tudtára hogy már megint csinos vagyok, olyan mint amikor megismert? Mert ha tudná, akkor lehet újra szóba állna és össze akarna jönni velem. Csak az a baj már régóta nem keres.

Még annyit hozzátennék az egészhez, hogy ő majdnem 120 kiló, mert túlsúlyos, de gyúr is. De elég sok felesleg is van rajta. Ezzel együtt is nekem mindig is tetszett.


2022. júl. 4. 19:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne add a tudtára sehogy.

Miután megvoltál neki utána beszólt az alakodra. Komolyan egy ilyen embernek akarsz megfelelni és még futnál is utána?

Pont az ilyen dolgok erősítik azt a sztereotípiát, hogy a nők a bunkókat szeretik.

Értékeld már többre magad!

2022. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Te....

Jézusom...

Ne akarj miatta megváltozni, és egyáltalán nem tetszel neki.

Ha bejönnél neki, még a kis hibát is elfogadta volna.

2022. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Aki a testedbe beleköt annak valojában amugysem kellenel.

Az en baratom nekem pl azt mondja hogy a pocakom is imádja (nem dezek mostanában es lett egy pocakom)

Ha nyuzott reggel a fejem arra is azt mondja hogy így is imád. Mindehogyan.


Vannak pasik akinek ha bomba nő lennél se kellesz

2022. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
78%
*nem edzek mostanában
2022. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Troll.
2022. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Előtte nagyon tetszettem. Az volt a baja, hogy meghíztam

Amikor felnőttek rám a kilók, mindenképpen tenni akartam ellene, és ha tudtam volna ez lesz a vége, emiatt kiábrándul belőlem, akkor inkább nem találkoztam vele addig amíg le nem fogyok.

Egyébként régebben elmondta a vékony, de a husis lányokat is szereti. Emiatt gondoltam arra, talán nem lesz baj. De mégis elkészítettem.

2022. júl. 4. 19:55
 7/39 anonim ***** válasza:
85%

Lófaxt!

Ő is dagadt!

2022. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
De aki azt gondolja trollkodok, nem kell hozzászólni, nem kell foglalkozni az én bejegyzésemmel. Aki rendesen áll hozzá a témához, annak köszönöm a hozzászólását, véleményét
2022. júl. 4. 19:57
 9/39 anonim ***** válasza:
85%

Úristen :D

Bocs hogy megragadom a lényeget, de ki a franc fekszik le egy 120 kilós zsírdisznóval? És ami végképp elképzelhetetlen az az, hogy normál súllyal még ő rinyál hogy nem felel meg a dagadéknak :o

Ez tuti pasi által írt trollkérdés, ilyen ostoba nő nincs.

2022. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
Megint valami provokálos kitalációs írás.
2022. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!