Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha letiltott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha letiltott?

Figyelt kérdés
Ma letiltott valaki, aki tetszett, de nem értem, hogy miért. Nyilván nem akart tőlem semmit, de ezt el is mondhatta volna. Van esély rá, hogy ezek után még adjon valamiféle értelmes magyarázatot? Nem akarok már tőle semmit, de azért egy normális emberi viszonyt jó lenne visszaállítani, legalább csak hogy ne maradjon bennünk ellenszenv a másik iránt.

2022. júl. 6. 17:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz tenni semmit. Hogy pontosan miért tiltott le, azt sem tudjuk. Értelmes embernél azért ez az utolsó opciók egyike.
2022. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A tiltás annyit jelent, nem érdemelsz magyarázatot sem. Szerintem engedd el!
2022. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2: Szerintem egy magyarázatot mindenki megérdemel. Magát az embert elengedtem, de azért szeretném tudni, hogy miért érezte azt, hogy ezt érdemlem.
2022. júl. 6. 18:04
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Te is megérdemelted volna, de nem tette.

Nyugodj bele, hogy letiltott és vedd tudomásul. Talán azért választotta ezt a rövid utat, mert besz@ri.

2022. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
20%
Ha ennyire fáj sms? Vagy email. Gondolom telefont úgyse venné fel neked. Különben!! Nem a barátnője/barátja tíltott???
2022. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kontrollmanias a baratja ezt masikhoz is irtam mar. Ott nincs etyepetye csevegés magyarazkodas, csak kizarolag tiltas van.
2022. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem akart tőled semmit nem k*rvàra mindegy ?
2022. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7: Ha nekem mindegy lenne, akkor nem tettem volna fel a kérdést. Ha tudnám, akkor talán tanulhatnék is belőle, ezenkívül megnyugodnék.
2022. júl. 6. 19:10
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Pfff , hagyd a francba

Így tanulsz a leginkább.

Ne zaklass egy olyan embert aki nem akar veled beszélni - ez a tanulság.

2022. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

AZt jelenti h nem kíváncsi rád.

Ez elég válasz.

2022. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!