Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy személye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy személyesen teljesen más?

Figyelt kérdés
A randik mondhatni tökéletesek, ezt látom, érzem rajta, el is mondja. Ezt leszámítva viszont teljes fordulat, zavarja ha keresem, a találkozókat többször lemondja, semmit nem akar. Ezt miért csinálhatja? Nem baj hogy nem akar semmit, csak ez az ellentmondásossága összezavart és emiatt túl sok időt és energiát szántam rá, ami hiba volt. Mással is történt hasonló?

2022. júl. 6. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja, hogy észrevegye az asszony/ vagy pasija. :D
2022. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném tőle, és azt is, hogy párkapcsolatban van -e. Az ilyen sunnyogás nagyon gyanús, hacsak nem napi 100x keresed, vagy 2 naponta randiztok, és 2 hetente lemond 1-et!
2022. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs kapcsolatban és nem is ismerkedik senkivel állítása szerint. Nem hiszem, hogy ebben hazudott volna.

Heti 1-2 alkalommal szoktam keresni, hogy ne zavarjam (eleinte kicsit többször, de láttam, hogy nem igazán vevő rá, ezért lazábbra fogtam).

Hetente vagy kéthetente jó lenne randizni, de még azokat is lemondja, új időpontot pedig nem ajánl fel.

2022. júl. 6. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Meghagyod neki hogy hodithasson keressen udvarolhasson vágyjon rád hiányozhass neki, vagy nyomulsz ezerrel es a csapbol is te folysz?
2022. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jah heti 1 2

Nem erdekled.

Amikor randin van becsuletbol odateszi magát de valszeg erőltetéstre ment csak el.


Az ilyeneknek pedig altalaban van nője.

2022. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kapcsolatot akar, csak elővenni, ha éppen olyanja van.
2022. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz velem is dugni 1-2 hetente? Én nem rázlak le ha rámírsz. :D

Na, nagyjából ezen a szinten mozog a kapcsolatotok amúgy.

2022. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7: De nem is dugtunk, még azt se mondhatom, hogy csak emiatt vesz elő.

Nem lesz ebből semmi azt már én is tudom, csak azt nem, hogy mi értelme volt ennek az egésznek.

2022. júl. 6. 22:42
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, csak már túl sokat olvastam itt, megszokás. :D

Nyilván van párja. Persze, ezt neked nem mondta, hülye is lenne. :)

2022. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy van párja. Lehet nincs abban a helyzetben, hogy párkapcsolatba merjen kezdeni. 'Túl rendes '


Ha parja lenne azon az egy két alkalmon amikor találkoztok is keresné.. Szerintrm.. (jártam már így, hogy furán telefonált.. Először még él hittem, hogy az anyukája.. De amikor már 3x hívta, akkor egyértelmű volt.. :))

2022. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!