Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra létezik ideál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra létezik ideál amihez ragaszkodni kell?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy lehet regényeket írni arról, hogy legyen ilyen legyen olyan a másik, de így elszalaszthatja a valódi szerelmet. Mi van akkor, ha valaki eltér az ideáltól? Attól, hogy nem minden pontban felel meg, lehet ő lesz az igazi. Szokták mondani, hogy hasonló a hasonlóval, de ez is egy ragaszkodás valamihez, én ebben azért nem hiszek, mert az életünkben kiskapuk nyílhatnak meg, hogyha vannak ellentétek, jobban fejlődhet kettejük személyisége, és ez a komfortzóna feladása is szerintem.
2022. júl. 7. 08:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Régebben volt aztán elengedtem ezt. És sokkal jobban is jártam vele :)
2022. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alap jellemvonások, amik nélkül eleve nem kezdek el vonzódni. Vannak külső jegyek, amik jobban vonzanak és vannak amik egyenesen taszítóak számomra. De sosem ragaszkodtam egy konkrét ideálhoz.
2022. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Háát ideál meg nem is...


Ne lakjon azért 20 km-nél távolabb

Ne akarja, hogy eltartsam

Ne legyen egy gombóc-Artúr


A többi akkor derül ki ha megismerjük egymást.

2022. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért van néhány alapdolog, aminek meg kell lenni, de azokat leszámítva rugalmas vagyok.
2022. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem ideál, hanem önismeret és tapasztalat.
2022. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

“Arra gondolok, hogy lehet regényeket írni arról, hogy legyen ilyen legyen olyan a másik, de így elszalaszthatja a valódi szerelmet.”


Magam felé vannak ilyen elvárásaim, azok magasak is, emiatt sokat szorongok. Szeretnék a fejemben lévő ideálnak megfelelni és jobbat, többet kihozni magamból.


A partneremtől ilyet nem várok el. Ha külső dolgokra gondolsz, az alacsony, szőke/fekete hajú férfiak szoktak tetszeni, viszont a jelenlegi partnerem egyik kritériumnak sem felel meg. Ez nem rakna hozzá amúgy sem sokat egy kapcsolathoz; szimplán azokat a jegyeket veszem észre könnyebben a tömegben. A partneremet először meglátva viszont az jutott eszembe, hogy “ő nekem kell”. Azóta sincs bennem hiányérzet azzal kapcsolatban, hogy nem “szabvány férfi”.

2022. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ideálom utoljára kiskamaszként volt, aztán kinőttem, szerintem ez pont abba a korszakba való. Ma már az van, hogy van önismeretem és tapasztalatom, így tudom mi számomra az igazán fontos, mi az amivel nem tudok együtt élni és mi az, ami simán áthidalható mert nem fontos.
2022. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A monogámiát, vonzó arcot, igényes fogakat nem tudom elengedni.
2022. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen elengedném, de nem lehet, mióta találkoztam vele. Addig olyan párjaim voltak, hogy kb.80% -ban megfeleltek az ideálomnak. Onnan tudtam, hogy milyen lenne az ideálom, hogy mindegyiknel más stimmelt. Egyáltalán nem hiányzott egyiknél se az a 20%. Egészen addig, amíg meg nem láttam Őt. Szóval mióta tudom, hogy létezik az ideálom, minden megváltozott...
2022. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!