Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalomhiányos lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos lehet a srác, vagy éppen pont fordítva?

Figyelt kérdés

Ismerkedek most valakivel (de már régebben randiztunk párszor), és észrevettem nála valamit, ami nem probléma, tehát nem zavaró vagy ilyesmi, csak szimplán érdekesnek találom.


Sokat ad a külsejére, mindig nagyon elegáns, sportol, ápolt, mindig meg van csinálva a haja, stb, ami nyilván nagyon is pozitív dolog, de pl. láttam róla Instagramon egy hegymászós képet, és oda is ingben ment, elegáns óra, minden, és azért túrázni nem igazán így járnak az emberek, lehet ez már picit túlzás, nem?

Mikor anno taliztunk, egyszer mutatott valami fickót egy képen, hogy szeretné ő is kipróbálni azt a hajat, szerintem jól állna-e neki. Meg egyébként is feltűnt a képein, hogy mindig kipróbál valamit, pl. borosta.

Mostanában sokat küld nekem félmeztelen képet magáról, de normál képet is, és jól néz ki nagyon, szoktam is neki mondani, bár igazából nem tudom, miért küldi, vagy milyen reakciót vár (posztolni nagyon ritkán szokott).

Mielőtt újra találkoztunk nemrég, azelőtt is küldött egy csomó képet magáról.


Tudom, ezek most így biztosan furák leírva, csak nem volt még ilyen pasim, mármint aki ennyire ad magára, lehet, csak ezért tűnt fel jobban ez.


2022. júl. 7. 14:51
 1/7 Hellmano ***** válasza:
92%
Mjad egyszer ott lesz a dick-pic is "véletlen" a többi között azt, ha kérdezed ez mi? Akkor, majd írja jajj "véletlen" átküldtem a többivel. Szerintem csak önimádó simán a figura és szereti, ha dícsérik ezért küldözgeti a képeket magáról, mert várja az elismerést. Nagyon ne add alá a lovat, hogy el vagy ájulva a képeitől, mert ha észreveszi, akkor még jobban elszáll magától.
2022. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem pont fordítva szokott lenni? Vagy legalábbis én inkább azt tapasztalom, hogy aki teljesen rendben van magával, hogy annak nincs szüksége folytonos visszajelzésre.
2022. júl. 7. 15:31
 3/7 Hellmano ***** válasza:
100%
#2 Nem feltétlen, mert vannak a nagyon ego centrikus emberek meg a nárcisztikus személyiségűek, akik nem tudnak betelni azzal, hogy dícsérik őket. Nekik minden arról szól, hogy dícséretet kapjanak, még aki tisztában is van azzal, hogy jó ebben-abban esetleg jól néz ki, akkor is kell neki, ami dagasztja a mellét.
2022. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
csak páváskodik. A tollait mutatja, hogy lenyűgözzön. Mond neki, hogy "nem vagy te páva b+!"
2022. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Lehet hogy a farka méretét és teljesítményét igyekszik a külsőségekkel kompenzálni.
2022. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
A pénzével épített jó testet és kirándulgat drága helyekre.. kompenzál valamit magában amit akár gyerekkorából hozhatot.. Kapcsolatban ezek a férfiak már kevésbe szoktak figyelmes lenni , és úri emberek.. amíg új vagy a számára addig jó minden , aztán lexar majd a magasból.
2022. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Képzeld el magad vele 10 év múlva. 🙄
2022. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!