Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen ember "kaméleon"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen ember "kaméleon" személyiség?

Figyelt kérdés
Az exemről van szó. Tudom, mit foglalkozol az exeddel bla bla bla. Csakhogy feltűnt az, hogy amióta szétmentünk, akárkivel volt, mindenkinek másik arcát mutatta. Kicsi a város mindenki ismer mindenkit. Tehát én pl szeretem a havat, a hegyeket. Nekem azt mondta, utálja ezeket. Összejött egy nővel, aki szintén szereti a havat, és a hegyeket. Neki azt mondta ő is szereti ezeket. Sorolhatnám a hasonló példákat, de a lényeg az, hogy döbbenetesen ellentmondásos mindennel kapcsolatban. Én ugye már ismerem, és hihetetlen amikor visszahallom, hogy ő, aki nekem azt mondta, csak felszínesen tud érezni mindenki és minden iránt, másnak előadta hogy számára mennyire fontos a mély tartalmas kapcsolat. Megint másnak megint mást ad elő. Utólag visszagondolva, gyakran volt olyan érzésem, hogy személyiségzavaros. Volt olyan exetek, akik hasonlóan az enyémhez, minden kapcsolatában az ellentétes arcát mutatta? Ha igen, akkor mi ennek az oka?
2022. júl. 7. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Beetetési szakaszok
2022. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyes, de nekem megmondta az elején, hogy nem szereti a havat, hegyeket. A másik nőnek aki szintén szereti azokat amiket én, azt mondta ő is szereti azokat. Most akkor? Teljesen érthetetlen de döbbenetes is.
2022. júl. 7. 20:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a pasik fűzik hülyítik a nőket, azt hívják beetetési szakasznak.

Ilyenkor minden olyat mondanak csak, ami a másiknak valszeg tetszik.

2022. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De mondom nekem nem mondta hogy szereti pl a havazást ahogy én is. Tehát nálam nem volt beetetés. Ami viszont feltűnt még, az az, hogy akikkel utánam volt, mind hasonlóak hozzám. Uazokat kedvelik amiket én. Viszont nekem ezekre mindig azt mondta, nem szereti ezeket.
2022. júl. 7. 21:03
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért, kötelező élete végéig ugyanazt gondolni a világ dolgairól?


Én is mondtam azt korábban, hogy tuti aromantikus lehetek, vagy már nem tudom, hogy mi bajom van, mert nem tudok mély érzéseket táplálni a partnereim felé. Évek kellettek, mire rájöttem, hogy mégis képes vagyok erre, de ehhez a mostani partnerem kellett, hogy rájöjjek.


Nem volt jó a kapcsolatotok. Fogadd el és lépj tovább.

2022. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

De nem értem neked mi közöd ahoz kivel hogy viselkedik vagy kinek mit mond.... Lehet veled utálta a hegyeket lehet más meg meg ér neki annyit hogy imádja a hegyeket... amugyis nem változhat a véleménye a dolgokról?


Dehogynem... egykor téged is szeretett most meg nem szeret...

2022. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

És milyen jó hogy az ilyen kaméleon, hazudozós férfinak van exe meg kapcsolata is, tehát 2 nő fejét el tudta csavarni, a normális férfiaknak pedig esélyt sem adnak azok, akik utólag sírnak, hogy kaméleon az ex... haladjunk tovább, csak a napi siránkozós kérdés.


31F

2022. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os nálad a megoldás: érdeke szerint hazudik. Nem csak nekem hazudott, hanem mindenkinek.
2022. júl. 7. 21:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasik mondanak mindent az ismerkedés elején.. nem kell mindent készpénznek venni. Én azon szoktam röhögni amikor bekérdezek egyet és hozzá se tud szólni.:D
2022. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Nyilván ha akárkivel volt, akkor évek teltek el. Te is más vagy mással, évek múlva, ő is. Qurva gáz, hogy még mindig őt elemzed!
2022. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!