Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ír,akkor biztos nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír,akkor biztos nem érdeklem már?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel írogattunk,mindennap,ő keresett,majd találkoztunk,együtt voltunk minden,még pár napig minden oké volt,aztán elkezdett nem írni,így én néha rá írtam mi van vele ilyesmi,találkozót is próbáltam megbeszélni,de mindig volt kifogása.Majd mondtam neki én nem fogom keresni,ha ő szeretne valamit írjon,na lassan 1 hét is eltelik,de azóta sem keresett.Nekem ez nagyon fáj,konkrétan mindennap sírok,teljesen kivagyok készülve,úgy érzem kihasznált.De azt nem értem miért nem tudja megmondani,hogy nem akar tőlem semmit?Ennyire lehet valaki szemét?

2022. júl. 8. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"úgy érzem kihasznált"

Hogyhogy? Neked nem volt jó vele?

2022. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen,de nem lépünk le szó nélkül én úgy gondolom.Hogy lehet így játszani más érzéseivel?
2022. júl. 8. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"elkezdett nem írni,így én néha rá írtam mi van vele ilyesmi,találkozót is próbáltam megbeszélni,de mindig volt kifogása.Majd mondtam neki én nem fogom keresni,ha ő szeretne valamit írjon,na lassan 1 hét is eltelik,de azóta sem keresett."


Szép lassan, fokozatosan tűnt el. Persze tényleg jobb lett volna, ha egyből őszinte.

2022. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hgwell ***** válasza:
0%

Én hiába írok lányoknak nem írnak vissza még csak örülök, hogy szóba àllnak velem pedig úgy gondolom méltányolt vagyok arra, hogy szerethessenek mégsem teszik.

A háború jó megoldás szerintem vagy egy napszél ami kiszőkít és lebarnít amíg ki nem gyullad.

Én nem tudom milyen szépen lassan felszívódni eddig sem látot vagy vett észre komolyabban senki csak átment rajtam de megfogadtam ezeket nem felejtem és hagyom , hogy teljen az élet.

2022. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére te még nem tapasztaltad meg, milyen az, amikor valaki szemét.


Persze, gerinctelen dolog ez tőle, nem érdekled már és ezt nem meri megmondani, talán nem is akarja, mert neki mindegy...

Egy idő múlva teljesen kiábrándulsz belőle, akkor majd könnyebb lesz. Addig se keresd, mert nem kellesz neki, ez egyértelmű.

2022. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!