Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gaz hogy en ilyenkor kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz hogy en ilyenkor kicsit odebbhuzodtam?

Figyelt kérdés
Bulizni voltam baratokkal es volt egy par akik nagyon aranyosak voltak. A fiu tobbszor is megfogta a derekam, de ugy direktbe, en meg mindig kicsit odebbhuzodtam.. Pedig kozben valoszinuleg csak kozvetlen akart lenni.. De sztem ha én lettem volna a baratno engem picit zavart volna... De lehet csak konzervativ vagyok..
2022. júl. 9. 03:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jól tetted. Én is arrébb húzódtam volna hisz nem akarnék félreértést senki részéről. Főleg nem azt hogy a lányban ez rossz érzést keltsen.
2022. júl. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A deréktapi azért intimebb terület, mint pl a vállad, vagy karod tapizása.


Jól tetted, még ha neki ilyen is a személyisége, nem ismered őket, inkább ne legyen félreértés.. én sem örülnek neki.

2022. júl. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon fura volt, olyan is volt h ahogy mogottem jott megfogta par masodpercre, meg olyan is h egyszerre engem meg a baratnojet atkarolt... Az occset ismerem, o egy nagyon aranyos, kozvetlen ember. Szoval lehet a fiu se azert csinalta mert sok volt benne a pia, lehet csak ennyire kozvetlen... De nekem ez valamiert kellemetlen
2022. júl. 9. 07:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfit nem érdekelsz szexuálisan,nem fogja tapizni a derekadat,ezt 41 éves férfiként mondom.Lehet,hogy egy hármast akarnak.
2022. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A pia nem tudatmodosito szer, hanem a gatlasokat oldja. Ha valaki ressegen elkezd tapizni, az jovalmtobbet is akar toled. Kerulni kell az ilyeneket. Ha a tarsasag miatt ott kell lenned, akkor meg huzd megnjo erosen a hataraidat. Verj ra a kezere es hangosan szolitsd fel, hogy ne tapizzon.
2022. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, de annyira kellemetlen lett volna mondanon neki barmit, foleg hogy a baratnoje is ott volt vegig. A tarsasagbol sem mondtam senkinek. Meg lehet csak tulreagalom, es nala ez csak haveri dolog es a baratnot ez nem zavarja. Bar amikor csak nekem erintette meg a derekam azt a baratno nem latta...
2022. júl. 9. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ez igy nincs rendjen. Ne relativizald el, mert cinkos leszel. Ha ott a baratnoje az csak jobb, mert lathatoan meg igy sem birta megallni. Nem erunk hozza nohoz az engedelye, vagy rautalo magatartasa nelkul.
2022. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, jól tetted.
2022. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy a lány elnézi-e neki vagy sem, Te nagyon is helyesen tetted amikor elhúzódtál. Semmi gondot ne csinálj ebből.

Ffi.

2022. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!