Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ez működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez működhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Pusztán elméleti síkon mozog a kérdés. Nem ismerek senkit ilyen helyzetben és én sem vagyok/tervezek ilyen helyzetbe kerülni, de érdekel mások véleménye.


Szóval, megismerkedtek egy nővel/pasival, aki álmaitok párja, kinézetre, kedvességre, okosságra, stb,stb. DE, kiderül, hogy prostiként dolgozott vagy dolgozik. Ti hogyan reagálnátok rá?


Én személy szerint erős dilemmában lennék. Egyrészt, nem ítélem el azokat, akik ezt csinálják, biztos nem túl jó érzés nekik, legalábbis a legtöbbnek. Alapvetően, nem is lenne kizáró ok, ha tényleg látom, hogy nem ez az életpályája, meg nem rombolt le benne mindent ez a "hivatás". Másrészről viszont, azért érdekes szitu lenne, akár otthon elmondani, barátoknak, később esetleg gyereknek.


Ti mit gondoltok?



2022. júl. 9. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem teregetném ki ország világ elé, hogy életem szerelme amúgy prosti volt.
2022. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Kèrdező te hány èves vagy, ès ez a leányzò hány èves?


Ugy èrted nem akar normális melot csinálni inkább magábol akar meg èlni?

2022. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2


Még jó, hogy leírtam, hogy elméleti a kérdés. Semmilyen prostituálttal nem tervezek párkapcsolatban élni jelenleg.

2022. júl. 9. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor müködhet ha a csaj abba hadja ezt az èletet ès ujat kezd.

A mult pedig mult mindenkinek vannak sötèt foltjai.

2022. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 és 4


Köszönöm az építő kommentet.

2022. júl. 10. 00:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még aktívan űzi az ismerkedés mellett, akkor esélytelen.


Ha ez a dolog már csak múltidő, akkor el van fogadva,le van zárva és tovább van lépve. Így pedig már hidegen hagy. Max meghallgatnék pár érdekes sztorit.

/23L/

2022. júl. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


Köszi a választ.

2022. júl. 10. 12:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!