Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Flörtölni akart volna? Szemezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölni akart volna? Szemezés ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy elég közelről nézett, amíg nem néztem rá akkor is éreztem, viszont egy idő után gondoltam csak rá kéne nézni, hogy mit is néz annyira. Konkrétan szemrebbenés nélkül nézett tovább, meg se lepődött, hogy hirtelen ránéztem, el se nézett. Ez egyfajta flört akart lenni vagy ennyire elgondolkodott, hogy mit vacsorázzon majd? :D

2022. júl. 10. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu 😂

Ez addig nem fog kiderülni, amíg valaki nem lép.

2022. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálad kiderült, miért nézett?
2022. júl. 10. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán, de sejtem, szeretett volna valamit, csak nem merte meglépni.

De fordítva is volt már, hogy én felejtettem valakin a szemem 😅

2022. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol nézett?
2022. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!