Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámkattant egy nő, aki házas. ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámkattant egy nő, aki házas. Én is az vagyok. Kapnátok az alkalmon?

Figyelt kérdés

Bevallotta hogy vonzódik, ti kockáztatnátok hogy esetleg lebuktok?

Ő 30 én 40.



2022. júl. 12. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az infó, de nekem volna gerincem és nem tenném meg, vagy előtte otthagynám a házastársam.
2022. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.

Nem is az hogy most lebukok, nem bukok.

Egy sima kapcsolatban is többe nézem a páromat, minthogy megcsaljam. 1 kósza menet se ér annyit.

Meg őszintén ha más kutyust símogatok, akkor is kicsit bűntudatom van, mert van otthon egy kutyusom aki szeret engem és én is őt. Na most ha csak a kutyám miatt bűntudatom van, akkor szerinted ez a megcsalós dolog nekem való??

2022. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ér annyit. Ha gond van a házasságban, hiányzik valami, azt beszéljétek meg. Ha nincs, ne kockáztass egy strigula végett.
2022. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagyok gerinctelen.

Ellenben tennék egy próbát az ezek szerint döglődő házasságom helyrehozására.

2022. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem! Nem! Nem!
2022. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha már megfordult a fejedben, hogy megcsalnád a feleséged- akkor válj el! Neki is és Neked is így lesz a legjobb.
2022. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!