Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akiknek van nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek van nagyon vékony (vagy anorexiás) lánytestvérük (vagy rokonuk), milyen külsejű lányt keresnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem,aki otthon látja ezt a példát, ő is azt gondolja, hogy már 50-60 kg felett egy lány kövér?
2010. szept. 21. 16:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

volt olyan bnőm aki mindíg ezt mesélte be magának,h kövér stb....

bombázó volt alakra a lány,és kaja után lenyúlt magának a wc-n meg ilyenek voltak.

hát nem volt könnyű kiverni belőle,de ment.

azóta is köszöni,és hálás érte.

2011. márc. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem olyan nő kell, mint az anyám. Bár ő vékony, nekem is a vékony lányok tetszenek, de nem azért, mert ő vékony.

Ő magas, viszont nekem alacsony barátnőm van. Ez nem attól függ, bár biztos van benne igazság.

2011. márc. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az 50-60 kg esetleg akkor sok, ha 150 cm magas a csaj, amúgy szerintem teljesen normális súly.

Nekem kissé anorexiás húgom van, kb. 165 magas és rosszabb napjain 47 kg, emellett állandóan kövérnek érzi magát és fogyni akar...

Nekem egyáltalán nem jön be ez az alkat. Legyen inkább 170 magas vagy több, és akár 65 kg vagy több is lehet ha arányos. (Félreértés ne legyen: a molettek egyáltalán nem jönnek be.)

2011. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nem külső alapján keresgélek,

Volttmár nagyon vékony (nem anorexás)csajom és kicsit ducibb is ami azt jelenti,hogy 1 fejjel alacsonybb és kb.10kg-val nehezebb volt.(173 cm vagyok,és 61kg)

2011. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!