Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szögletes kocka fejű pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szögletes kocka fejű pici szemű férfiak és nők felsőbbrendűek?

Figyelt kérdés
Csak megfigyeltem Tinderen ilyen nőktől nem kapok likeokat.
2022. júl. 15. 09:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10


Mi olyan vicces? Nem figyeltél még fel a kocka fejformákra vagy mi? :D


Pedig befolyásolja az értéked a fejformád, még ha nem is nyilvános ez, tudat alatt zajlik.

2022. júl. 15. 12:34
 12/21 anonim ***** válasza:
10. Mi itt az élet nagy oktatói vagyunk , igaz 0-24 be nem mozdulunk ki a valóságba , de mindent tényként kezelünk.
2022. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyene párhuzamos univerzumban vonzó a pici szem. Taszítóbb vonást nehezen tudok elképzelni.
2022. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 sadam87 ***** válasza:

#3

"Kifejtenéd?"

Persze. Egyik ember sem felsőbbrendű a másiknál. (Én legalábbis nem tudok róla, hogy bármilyen tudományban használnák a felsőbbrendűség fogalmát emberekkel kapcsolatban, csak áltudományos náci szövegekben.)

"Akkor mivel magyarázható, hogy ennek a típusnak nem tetszem?"

Ezt nem tudom. De el tudom képzelni, hogy szimpla véletlen a kis minta miatt. Azt sem tudom, mennyi nő esik ilyen kategóriába. Lehet, hogy eleve kevés van belőlük.


#4

"A szögletes fej magasabb rendű és lenéznek emgem?"

Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy ez lenne a helyzet.


#11

"Pedig befolyásolja az értéked a fejformád, még ha nem is nyilvános ez, tudat alatt zajlik."

Ha már ennyire szeretnéd, hogy visszakerüljön a tudomány rovatba, alátámaszthatnád valami tudományos forrással az állításaidat.

2022. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress kerek tojásfejűt. Vagy ovális lófejűt. Vagy amilyet akarsz :D
2022. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14


“ Ha már ennyire szeretnéd, hogy visszakerüljön a tudomány rovatba, alátámaszthatnád valami tudományos forrással az állításaidat.”


Az emberek külső alapján is ítélnek, és mivel a fejforma külső jellegzetesség, így nincs mit bizonyítani.


Azt már bizonyította a tudomány, hogy bizonyos külső jegyekhez bizonyos belső jellemvonásokat társítanak, másokhoz meg másokat.

2022. júl. 15. 13:06
 17/21 sadam87 ***** válasza:
Köszönöm a választ! Jó helyen van itt a kérdés.
2022. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"A tudománynak meg kellene magyaráznia, hogy miért felkapott a kocka fej, pici szem."


Az orvosodnak kéne megmagyarázni, hogy miért vagy idióta.

2022. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18


Az “idióta” nem orvosi diagnózis!

2022. júl. 15. 13:15
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A testes férfiakhoz agressziót társítanak, vagy erőt, miközben ez is butaság.
2022. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!