Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a férfi, aki ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki ismerkedéskor folyton üzenetet írogat, a lelkesedésének oka mindenképp az, hogy sikertelen a nőknél?

Figyelt kérdés

40-es nó vagyok. Ismerkedem egy férfival online, az első igazi randit holnapra beszéltük meg. Telefonon már többször beszéltünk hosszasan, kellemes társaság, lovagias, de ahogy letesszük, már ír, ami nekem sok kicsit. Kb minden órában szinte. Nem akarok folyton a telefonon lógni. Van más dolgom is. Nekem ez gyerekes. Pedig beszélgetés alatt nem tűnik annak. Sok, hogy folyton kérdezi üzenetben, hol vagyok, mit csinálok, pedig még nem is jöttünk össze, talán személyesen nem is jövünk be egymásnak. Volt egy ilyen ismerkedésem pár éve, és végül kiderült, hogy nagyon nincs sikere a nőknél annak a férfinak, évek óta nem is volt senkije. Emiatt már kezd elmenni a kedvem a randitól. Nem akarok megint egy piócát, aki kétségbeesetten tapad, csak hogy legyen valakije. Kiábrándító.

Tudom, hogy majd kiderül úgyis. Eddigi tapasztalataim szerint az a férfi viselkedik így, aki a kutyának sem kell. Ha viszont a ti tapasztalataitok szerint megvan az esélye, hogy csak igyekszik kedveskedni, akkor átértékelem magamban a dolgot.


2022. júl. 16. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

Az ilyen egy igazi kullancs meg dedós is szerintem...elsőre nézve.

Rühellem a telefonbubusokat, akik írnak ész nélkül állandóan és ha nincs válasz, jön a hiszti-sértődés pedig sehol se a kapcsolat...én le is mondanám a randit és mindegy nő-férfi a szitu alanya.


Tedd meg, hogy nem válaszolsz ma már semmit vagy csak egy rövidet, hogy "Ma nehéz napom volt, fáradt vagyok, de holnap talizunk.Jó éjt...bla bla bla".Lássad, miként reagál;)

Ha hiszti és féktelen üzi...tudod már, dobni kell.

Normálisan megérti, nem irkál, nem piszkál max jó éjt kíván, tali holnap:)

2022. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Volt 2 barátnőm, akikkel 1-2 nap után már aktívan beszélgettünk neten. Azért neten, mert élőben nem tudtunk egyből hétköznap találkozni. Nem volt ezzel egyikünknek sem problémája és nem azért voltunk ennyire lelkesek, mert ne lett volna más, hanem azért, mert ennyire bejöttünk egymásnak és ennyire megvolt az összhang.


Abban meg semmi gyerekes nincs, ha valaki majdnem mindig képes óránként írni. Nekem elég laza a melóm, simán telefonozhatok sokszor.


Egyébként meg közöld vele, hogy mivel van szabadideje, ezért gyerekes és mivel érdeklődik utánad, ezért pióca. Minden értelmes ember messzire elkerülne így.

2022. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Bántalmazók ilyen kontrollmániásak
2022. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Valoszinuleg nem jon be neked annyira, hogy orommel fogadd az allando erdeklodeset, kerdezoskodeset. Nyilvan van olyan amikor mar a masik sok es nagyon leterhel, de aki igazan erdekel minket es 100% ba bejon azzal kepesek vagyunk akar hosszu perceket akar orat irni, beszelni, ha esetleg egy ot perc szabadido van visszairni egybol. Aki ugy igazan erdekel.... Es szerintem ez embertipustol fuggetlen.
2022. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Mentális sérült. Nem a kérdező a hibás.
2022. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Az eddigi tapasztalataid szerint, amik konkrétan egy fickóra lettek alapozva, nem kéne ilyen kijelentéseket tenni.

Figyelj csak, ha ő sokat keres, ez azt is jelenti, hogy te hamar válaszolsz neki. Semmi nem írja elő, hogy ne várhatnál vele pár órát a válasszal. Tehát ő aktívan keresett, amire te aktívan reagáltál, ez által felépítettetek egy kommunikációs rutint és most zavar a dolog? Nem kellett volna akkor ilyen aktívnak lenned. Persze még mindig lehet ezen változtatni.

Egyébként meg, az, hogy nem sikeres valaki a nőknél, rád nézve miért hátrány? Millió oka lehet és csak a sokadik ezek közül az itt vízionált kontrollmániára, bántalmazás, függőség. Még előnyös is lehet, mert jobban megbecsül, mint az akinek minden ujjára akad egy nő

2022. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
6 - os nem tudhatjuk milyen szemelyiseg a ficko de, de az teny hogy vannak nagyon durvan farasztoak. Nekem volt egy olyan ismerosom, akit a konditerembe ismertem meg ferfi szemmel is egy jokepu jo testu srac volt, de egyszeruen 5 10 perc beszelgetes utan mindenki menekult tole mert kepes volt megkerdezni 10 szer ugyan azt, es egyszeruen annyit beszelt megallas nelkul hogy teljesen leszivott, lehetetlen volt vele megmaradni. Energiavampir. Es mast nem kerdezett csak hogy mi a baj vele miert nincs senkie amikor meg modellkedni is jart. Hat ezert... Es messengeren volt olyan, hogy ha nem irtam neki, akkor tobb oldalas regenyt irt.
2022. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4#, honnan tudhatnám, hogy bejön - e, ha még nem találkoztunk eddig?


6#, olyanokat állítasz, amiket én nem írtam. De kifejtem, ha az alacsony képzelőerőd miatt ez szükséges: ha 4 óra múlva válaszolok, ő megint rögtön ír, szóval mintha a telefonnal a kezében létezne.

És bizony ha egyetlen emberben is csalódsz valamilyen téren, akkor ha megint találkozol egy hasonló szituval, megszólal a vészcsengő. Evolúció így alkotott mindenkit, a túlélés érdekében tapasztalati alapon /is/ alkotunk véleményt. De igaz, vannak olyanok is, akik ugyanolyan szitiba belemennek többször is, mert lassabban tanulnak.

Hogy miért hátrány, ha nincs sikere a nőknél? Mert annak megvan az oka. Mit lehet kezdeni egy olyan valakivel, aki senkinek nem kell? Még az állatvilágban sem kell a sikertelen hím, bla-bla-bla.... Na nem megyek ebbe bele mélyebben, ha úgysem érted. Nem az alfa hímet keresem, de lúzerek nem kellenek.

2022. júl. 16. 16:20
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Mert nektek nok az kell hogy a pasi leszarjon titeket. Ha nem valaszolna csak masnap, akkor az lenne a baj
2022. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

"ha 4 óra múlva válaszolok, ő megint rögtön ír, szóval mintha a telefonnal a kezében létezne."

Hallottál már arról, hogy egy telefon képes a csipogásra? Ha épp megy valahova vagy néz egy filmet, miért ne válaszolhatna azonnal? (Arról inkább ne is beszéljünk, hogy valószínűleg nem válaszol mindig azonnal... Mivel alszik is.)


"És bizony ha egyetlen emberben is csalódsz valamilyen téren, akkor ha megint találkozol egy hasonló szituval, megszólal a vészcsengő. Evolúció így alkotott mindenkit"

Nem, az evolúció nem alkotott minket szerencsére ennyire ostobának. Egyszeri eseményre nem rögzül a legtöbb lénynél a természetben egy fix válaszreakció.


"Hogy miért hátrány, ha nincs sikere a nőknél? Mert annak megvan az oka. Mit lehet kezdeni egy olyan valakivel, aki senkinek nem kell? Még az állatvilágban sem kell a sikertelen hím, bla-bla-bla.... Na nem megyek ebbe bele mélyebben, ha úgysem érted. Nem az alfa hímet keresem, de lúzerek nem kellenek."

Pedig az egész szövegből árad, hogy te is hasonló vagy.


Szimplán nem érdekel téged a hapsi, keresed benne a hibákat és óriási az arcod, de nincs más, szóval azért még szenvedsz vele. Hagyd békén, hogy találhasson egy normális nőt.

2022. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!