Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a szerelmi kapcsolatról, ahol a pár unokatestvérek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 17:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Hogy hogy mi?

Egyértelműen nem normális dolog.

Ha szaporodnak egymás közt, az mégannyira nem.

De ha nem, az a jobbik eset..

2022. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Régebben gazdag előkelő nemesek,hercegek,grófok,királyok,tanult emberek is házasodtak a saját rokonságukbelivel.Sőt,volt olyan hogy a saját családjukból házasodtak,édestestvérek pl. De kinek a pap,kinek a papné,nekem személy szerint nem lenne rá gusztusom.Ha gyereket nem csinálnak,az ő dolguk,ez van,de szerintem akkor is undorító.
2022. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Ismerek ilyen párt, már hatvanasok. Anno voltak mindenféle genetikai tanácsadáson, azt mondták nekik minden oké, vállaljanak nyugodtan gyereket, elsőre még szerencséjük volt, de a második fiuk jelenleg is kb egy nyolcéves szintjén van (harminc valahány éves).


Szóval én nem tudom megérteni. Nem elég nagy az óceán, komolyan, hogy családon belül kell horgászni? Beteges.

2022. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Sweet home Alabama....
2022. júl. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Elég beteges, perverz.

Kivéve, ha nem tudnak róla, hogy unokatestvérek, ha idegenként nőttek fel, nem pedig együtt. De ez gondolom, elég ritka.

2022. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Semmi. Legálisan házasodhatnak is.
2022. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
14%
ElmúltaK 18?
2022. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%

Miért vonzódhatunk rég nem látott rokonainkhoz?


Bármilyen elképzelhetetlen azoknak, akik normális viszonyban nőttek fel tesvéreikkel vagy unokatesvéreikkel, a genetikai eredetű szexuális vonzódás létező jelenség. Ez lényegében erős vonzalmat jelent testvérek, unokatesvérek, illetve szülő-gyermek viszonyban is, ha a felek nem együtt nőttek fel, s csak felnőttként találkoztak először. A jelenséget először Barbara Gonyo írta le harminc évvel ezelőtt, miután felnőttként ismeretlenül találkozott saját fiával, és nem tudván, hogy rokonok, nagyon erős szexuális vonzalom ébredt benne iránta. Mint kiderült, Barbara esete cseppet sem egyedülálló, több száz olyan párról tudni, akik felnőttként találtak rá rokonukra, de a családi albumok lapozgatása helyett egymásnak estek, sőt, rövidesen össze is költöztek, s a témával foglalkozó csoportok szerint közeli vér szerinti, de egymástól távol felnőtt rokonok közel fele tapasztalt valamilyen szintű szexuális vonzalmat.


Állítólag ez egy létező jelenség. Én nem ítélem el tőlem mindenki azt csinál amit akar míg az engem valamilyen formában nem hátráltat, de érdekes amúgy utána olvasni,hogy ez a vonzalom miért alakulhat ki.

2022. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
54%

Azt gondlom ez gusztustalan!

Miért kell családon belül? Nem találtak mást? Basszus milyen boldog lehet a nagyi, ha kiderül az unokái egymásra találtak....

A szülők meg testvérek is meg nászok is....

Idilli lehet a család

Gusztustalan

2022. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
A nagybátyámmal megtörtént. Genetikai tanácsadás, 2 egészséges gyerek, 4 egészséges unoka.
2022. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!