Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Veszekedés után visszao...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Veszekedés után visszaolvassátok hogy mi volt a baja veletek a párotoknak, vagy krvára l*zarjátok?

Figyelt kérdés

Nyilván aki távkapcsolatban él vagy valami okból üzenetben sikerült leírni a problémákat, mert ott robbantatok ki.

Vagy egy férfinek felesleges leírni mi zavarja a nőt?


2022. júl. 16. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy teljesen mindegy az, hogy itt a felhasználók visszaolvassák vagy éppen nem érdekli őket a dolog attól még a te barátod cselekedhet másképpen. Te ismered őt, és te tudod, hogy mennyire tud megbánni dolgokat vagy mennyire látja be a hibáit.


(De, ha ez segít neked valamit vagy megnyugtat akkor elmondom, hogy én például mindig vissza szoktam olvasni.)

2022. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Olyanok amilyenek szóban is.


Ha pl szóban vitatkoztok es meg se hallja amiket mondasz csak a magáét fújja vagy lereagálja a te problémáid ket szóval es kész, ugyanez lenne ha le is írod.

Azaz látja hogy litania megint ugyanaz a bajod, es vagy veszi a fáradtságot hogy 2 szoban lereagálja, vagy azt sem.


Ha viszont olyan aki vitatkozásoknál foglalkozik a problemaiddal, meghallja es erdemben reagalja le es valtoztat is meg stb, az amikor megkapja a litániát lehet fel is hiv inkabb megbeszelni. De az is max csak átfutná szerintem.


Én még itt a gyk n se olvasom el ha valaki tagolatlan omlesztett kiborulást ad elo. A lényeget kiveszem belole, amit 2 sorban meglehetett volna mellesleg írni nem kellett volna a litánia..es ugy reagálok.

2022. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Ez ilyen dühből, sértődöttségből kiírt általános lehúzó kérdés olyan homályos megfogalmazással, ami konkrétan fájdalmas. Teljesen értelmetlen.


Kérj tanácsot a konkrét helyzetre vagy beszélj a paliddal, hogy ez és ez a gondod, nem arra kell menni hogy kitalálja a gondolataidat. Főleg nem gyk-n puffogni...

2022. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy visszaolvastam. És továbbra sem értettem mi a gond. Ha konkrétan rákérdeztem akkor a "Tudod nagyon jól", "Nem mondom el mégegyszer" (pedig egyszer sem mondta el), "Pedig ezt tudnod kéne" mondatokat kaptam válaszul.
2022. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Igen! kb mindig
2022. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek egyes. Igazából félresöpri a problémákat, majd másnap úgy tesz, mintha mi se történt volna. Lehet rossz emberrel vagyok.
2022. júl. 16. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!