Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt, hogy a történtek után még ismerkedni fogok vele?

Figyelt kérdés

A házibuliban engem nézett végig, szemezünk is, majd kb 5 percre rá felszedett egy másik gádzsit, amit végig is néztem. Aztán egy hónapra rá, mikor újra találkozunk, mintha mi sem történt volna. Véletlenül úgy alakult, hogy elpirultam és rámosolyogtam (mert nagyon kérdőn és csúnyán nézett rám és oldani akartam a hangulatot), majd jött utánam, de közben végig a telefonját b@szogatta (szerintem a nővel, de ezt nem tudom) ahelyett, h rám koncentrált volna, ha már utánam jött. Jah bocs, amikor nem a telefonját b@zizta, akkor nézegetett, mert gondolom nem volt jobb dolga vagy ki tudja. Eztán marhára pipa lettem és mutattam neki, hogy ne nézzél, ha csak ennyire futja és ezt így csinálod. Ezután baromi csúnyán nézett rám, majd lelécelt.

Neki amúgy nem tűnik fel a saját viselkedése, hogy milyen gáz ?


Bocsánat, hogy így fogalmaztam, de még mindig pipa vagyok.


Normális véleményekért hálás vagyok. Köszönöm előre is.



2022. júl. 16. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, erre mit lehetne irni azon kívül, hogy nem erdekled a srácot.
2022. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

1. Hát azért ezt nem lehet így megmondani. Lehet, hogy igen, mert amúgy minek menne utána, ha nem ?

De szerintem ettől függetlenül a srác egy balf.sz és szerintem neki mindegy, hogy ki, csak legyen. Most így első olvasatra.

2022. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Max csak szex miatt, nem hiszem, hogy komolyan érdekelne a no. Akkor nem így viselkedne, ez teljesen egyértelmű.
2022. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én közben 5 másik pasival is foglalkoztam volna. Lehet fel se tunt volna nekem az hogy ő emg csúnyán néz vagy követ.
2022. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

gádzsi

Legyen ez a nap szava!

2022. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Már vagy huszadjára írod ki ezt a kérdést, vagy valamilyen változatát. Ugyanez a sztori, ugyanez a stílus.

Keress már fel végre egy szakembert, ha ennyire nem vagy képes túltenni magad egy ilyen szitun. Totál beteges, amit itt hónapok óta művelsz...

2022. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Ezen az oldalon azért nem egy ember van. És elég sok hasonló kérdés is van, ha valaki végigpörgeti az oldalt. Az utolsó válaszolónak üzenem, ha ennyire unatkozik, keressen más oldalt. Szerintem a kérdező normális hangnemben tette fel a kérdését és nem azért, hogy a provokátorok megtalálják. Inkább fordulj te szakemberhez, ha már így ajánlatod Neki, mert úgy tűnik, nincs ennél jobb dolgod, mert az is totál beteges, amit te leművelsz itt.
2022. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
25%
Ezek a gádzsik már csak ilyenek...
2022. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

#7 pontosan ugyanaz a szóhasználat, pontosan ugyanaz a sztori. Igen, vannak HASONLÓ történetek az életben, ez tagadhatatlan, de ez nem hasonló, hanem ugyanaz. (A többi kérdéséhez nem válaszoltam, mert nem volt kedvem, mert unalmas.)

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Egyébként igen, unatkoztam, mert férjem pakolászott, mert edzőtáborba megy. Nem tudtam elkezdeni a dolgaimat, amíg pakolt, filmet, ilyesmit nem akartam betenni, mert akkor nem tudunk beszélgetni menet közben, szóval jöttem az online drámáért. De csak a 170-100-as Shrek van, meg a bolond, aki nem tudja a fenti sztorin túltenni magát 🤷🏼‍♀️

2022. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
9. Normális nő nem unatkozik a férje mellett és nem is a gyakorin írogat. Úrinő, akinek a feneke alá van minden tolva. Nagyobb szükséged van szakmai segítségre, mint a kérdezőnek.
2022. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!