Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtél már egoistával a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtél már egoistával a társkeresőn vagy élőben?

Figyelt kérdés

Mármint arra értem hogy túl sokat képzelt magáról vagy csak fényezte magát.


Hány éves volt? Milyen szituáció volt? Hogy kezelted?



2022. júl. 19. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlanul beleszaladsz 1-2 ilyenbe, de utána tanulsz belőle. Minél jobban fényezi magát valaki annál harmatosabb a való életben és annál önzőbb beképzelt pöts.
2022. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer volt olyasmi érdekes szitu egy sráccal hogy szórakozóhelyen azzal akart vetíteni nekem hogy tele van pénzzel, és mutatta is milyen köteg volt nála.

Én csak annyit mondtam rá, hogy akinek valóban van az inkább nem mutogatja vagy titkolja.

Ezen kivul amugy jól szórakoztunk sokolóztunk is aztán én leléptem haza de ő kiszaladt utánam.

És keresett mikor melyik mellékutcán mehettem es szaladt :)

Utólag megszámoltam, pontosan 8 irányba tudtam volna menni, és eltalálta, megtalált merre vagyok!:D


Akkor szóba elegyedtünk ismét, és azt mondta igazam van, akinek valóban van, az nem mutogatná.

Ezután úgy tűnt, mintha akarna valamit, de nem kérte el az elérhetősegeimet.

Gondolkodtam én elkérjem e az övét. De mivel úgy láttam, nincs erre szüksége, ismét elköszöntem és leléptem :)

A srác szerintem nem értett semmit, hogy akkor mi volt az a csók köztünk, de én sem értettem semmit csak néztem, hogy hagy engem lelépni.


Másik srác aki meg valoban egoista volt ill beképzelt, az egy az egyben nőgyűlölő volt, minden nő hulye buta idegesito minden apro rezdülés is idegesitette, kapcsolatra képtelen ember.


Valamint a smucigokat találom még mérhetetlenül egoistának önzönek. Nekik sem valo párkapcsolat, szerelem.

2022. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik olyan 25-30 közti
2022. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!