Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alternatív stílusú lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alternatív stílusú lányoknak tetszenek az átlagos/normális stílusú férfiak?

Figyelt kérdés

Pl. ilyesmikre gomdolok: A lány mondjuk kékre festeti a haját, vagy tele van tetoválva a karja vagy ilyen deszkás/animés/cosplayes csaj.

Szóval nekik tetszik mondjuk egy sportosan elegáns férfi? Vagy inkább a hozzájuk közel álló stílust kedvelik?


Kérem csak a fenti kategóriába tartozó lányok szavazzanak. Kommentben bárkit szeretettel várok.



2022. júl. 23. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem kifejezetten tetszenek a nem alternatív férfiak
Adott esetben vonzó lehet, de nem az ideálom az "átlag férfi"
Szóba sem állok "normális" stílusú férfivel, csak alternatívokkal
Egyéb
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"animés/cosplayes csaj"

Nagyon remélem nem dőlsz be a cicafüles rózsaszín parókás agyonsminkelt kamu "uwu" lányoknak :D

2022. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Hogymi? 😂

Nem tudom miről beszélsz, de van akinek jól állnak az ilyen dolgok. Nekem meg (legnagyobb meglepetésemre) bejön az ilyen, ha nem tolják túl és ízlésesek maradnak.

2022. júl. 23. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, igen. En 30 pluszos metalos no vagyok, a mai napig extremebben oltozom, sok tetovalasom is van. Eleg sok ferfival randiztam mar eletem soran, termeszetesen legtobbszor hasonlo stilusuakkal, de volt par "normalis" is akire elegge crusholtam. Sot, egyikukkel 5 evig voltam kapcsolatban, jo volt vele, de olyan szempontbol nem tett jot hogy en is elkezdtem normisodni, felszabadulas volt megint megtalalni onmagamat amikor kileptem.

Inkabb amiatt fontos azota is hogy hozzam hasonlo legyen a partnerem, mert ugy konnyebb kozos temakat, programokat talalni. De nem az extrem kulso a lenyeg, hanem ami az emberben van. Akivel most ismerkedem, ugyan hosszu haja van, de szinte azonos az erdeklodesi korunk, konyvek, zene, hobbik, de pl nem nez ki annyira kirivoan es tetovalasai sincsenek.

2022. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
UwU
2022. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!