Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kávéra meghívás mindig randina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kávéra meghívás mindig randinak számít?

Figyelt kérdés
Pl megismersz egy csajt, bókolgatsz neki, látod hogy a lánynak bejön, meghívod kávézni. Ilyenkor mit vársz ettől az egésztől?
2022. júl. 23. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen, randinak számít. És kellemes beszélgetést lehet várni, esetleg utána sétálva hazakísérni a lányt (bár a mostani 40 fokba ez nem lesz kellemes), esetleg csók séta közben.


Nem egy klasszikus órákon át készülődős randi (bár lefogadom, hogy női oldalról több időt fog igénybe venni a készülődés mint neked), de attól még randi.

2022. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen annak.


Tutira senki új idegen embert nem hívok meg semmire, csupán kedvesség miatt.

2022. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván annak számít, kettesben kávézni túlmutat egy sima kedves gesztuson.
2022. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem pl a szomszed elhiv athiv nekem az soha nem randi. Ugyanigy sokmindenki mástol sem minősul nekem randinak
2022. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Igen, egyetértek.Talán tini koromban még annak tartottam.Felnőttek közt nekem a kávézás egy jóformán munkakapcsolat, ismerős szinten van, akitől nem akar az ember semmit.
2022. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Az attól függ, hogy kivel.


Kolléga, szomszéd, vagy olyan ismerős akit már 5-10-40 éves ismerek az nem randi. (mármint alapból biztosan nem gondolnék arra)


Egy olyan valaki akit 1-2 napja ismerek az randi.

2022. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, attól, hogy valakivel megiszunk egy kávét és beszélgetünk, nem randi. Szép is lenne. Ha arra hívom, azt jelzem.
2022. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Nálam biztosan nem.

Ha kávézni hívna el valaki, elvárnám tőle, hogy jelezze, ha randi, mert 100%, hogy nem venném annak/ nem venném észre.

2022. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szitutol fugg.
2022. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyu ha pl a szép kedves virágos csajt elhívom kávézni szerintem elég egyértelmű mindenkinek, hogy nem csak haverkodni szeretnék
2022. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!