Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakítsam egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakítsam egy pasival úgy a dolgokat, hogy ne legyek túl rámenős? Vagyis könnyen kapható, aki nem érdekli?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy munkatársamnak hogy tetszik másfél éve.

Meglepődött, majd találkozni hívott. Semleges dolgokról beszélgettünk, nem siet úgy látom semmivel. Rá szeretném vezetni arra hogy megcsókoljon legközelebb, meg persze más is legyen később. De nem akarok könnyű préda lenni neki. Hogyan tovább?

Én 26, ő 29, persze hogy nő vagyok.

Hozzáteszem hogy régóta meg vagyok bolondulva érte, legszívesebben letámadnám. De tudom hogy akkor nem értékelne.



2022. júl. 24. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Viccelsz?

Ha 1,5 év alatt nem lett semmi, akkor sosem lesz. Ha kötelességből elhívott, de esze ágában nem volt megismerni, akkor később sem fog. A csók nagyon nem aktuális!

2022. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bolond vagy?

Azért vallottam be neki mert úgy láttam hogy van esély és nem kötelességből hívott el.

Nem a kérdésre válaszoltál.

2022. júl. 24. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha egy ferfi akar valakit nem kell öt masfel ev alatt ravezetni egy csokra… Sajnalom de ez veszett fejsze nyele.

Csak udvariassagbol hivott el…

2022. júl. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem biztos. Vannak mulya férfiak. Lehet felebreszted az alvó oroszlánt benne. Azt mondom meg egy kicsit legyél türelmes.
2022. júl. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz azalatt, hogy nem akarsz könnyű préda lenni? Hiszen már bevallottad nyíltan az érzéseid, így a játszmázás teljesen értelmetlen, csak elbizonytalanítod. Szerintem ha lesz második randi és alkalmasnak érzed a pillanatot, nyugodtan csókold meg.
2022. júl. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

1,3 látom, nem megy az értő olvasás. 🥹🔫

Nem azt írta, hogy másfél éve vallotta be, hogy tetszik, hanem hogy most vallotta be, hogy másfél éve tetszik.

Kérdező, szerintem légy türelemmel, nem kell rávenni semmire, csak várd ki!

Ha akar vmit, úgyis lesz, ha nem, akkor meg kár erőszakoskodni.

2022. júl. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!