Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan lány akinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány akinek volt már sok barátja mennyire megbízható? Én is csak egy lennék a sok közül neki?

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy csak egy ideig legyek jó neki amíg nincs jobb. Kicsit fura hogy fiatal és viszonylag sok kapcsolata volt. Meg azért rossz bele gondolni hogy hány fiú ért már a testéhez.
2022. júl. 24. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Semennyire. Valami van a személyiségében, ami miatt hosszú távon nem viselik el, vagy éppen állandóan félreqr. Dugd meg, ha jó volt, dugd meg még egyszer, aztán hagyd ott!
2022. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kérdés ennyi info alapján nem válaszolható meg azért ezzel tisztában vagy ugye?!

Mi az hogy sok barát? Hány éves a lány? Volt e komoly kapcsolata is? Milyen a háttere?

Nekem is sok udvarlóm volt fiatalabb koromban, több pasival le iA feküdtem. Jelenleg hosszú évek óta vagyok boldog házas és családanya köszönöm szépen …

2022. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ő dobta őket és nem fordítva? Mennyire néz ki jól a lány? Nem lehet, hogy sokan csak megdugni akarták és egy ideig szédítették, hogy meglegyen?
2022. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ezt neked kell tudni, mik az elvárásaid. Ha csak sok fiúval ismerkedett, hozták hírbe, még nem jelenti feltétlenül, hogy le is feküdt velük. ÉS persze lehet, hogy nimfomán és reggelire fiúkat eszik, akiket aztán kiköp. De lehet, csak marha szeretetéhes és önbizalomhiányos, akit a fiúk könnyen kihasználnak. És mé ezer verzió. Nem lehet íy megítélni. De ha bármiért zavar, kevesebbnek tartod, hogy sok szexuális kapcsolata volt vagy pont magadat érzed alul valami versenyben emiatt, hát akkor ne kezdj vele.
2022. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerni kellene, hogy mennyire önző, öntörvényű, mert az ilyenek nem maradnak meg sokáig egy pasi mellett, vagy esetleg valami más van ami miatt nem lehet vele tartós kapcsolatban meglenni.

Kavartam én is ilyen csajjal. Amiket megbeszéltünk dolgokat annak nagyrészét teljesen félválról vette, és a tutira megbeszélt találkozó is csak akkor volt biztos ha elmúlt. Nemcsoda, hogy a pasijai egy idő után megunták. A hűséghez ugyanígy állt hozzá, mert velem csalta nemegy pasiját. Most is van neki egy állítólag elég komoly, talán el is veszi, közben meg ha chatelünk akkor szóba kerül, hogy kellene egy kicsit "nosztalgiázni".

2022. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Menekülj!!!! Olyanoktol is akiket husz eves korukra tobb mint 10en nyomtak meg alkalmiban!!!!
2022. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mit gondolsz mindenki megtalálja azonnal a tökéletest a hozzáillőt?


Akkor keress egy szüzet. Az való neked.


Ezek alapján egy 30-40-es szép nővel bele se kezdj kapcsolatba.


Ez a meleg idő fejbecseszte az embereket vagy sötétség van?

2022. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7


Te fejedben van sötétség. Csak a szűz meg s krva létezik?

2023. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!