Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell egy ember a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell egy ember a mai vilagban ugy erezze hogy semmit nem er, ha nem nez ki jol?? Tenyleg ennyire felszinesek a mai emberek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Valakinek biztosan tetszel, csak lehet, hogy ő neked nem. Régen is ugyanez volt a helyet, csak ott családalapítás szempontjából nem számított ennyire, mert előre eltervezett házasságok voltak, a no vagy férfi nem szólhatott bele, kihez meg/kit vesz el.
2022. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a média és a fogyasztói társadalom erre hajt, hogy sose legyél elégedett magaddal és fikázz másokat is, ha nem olyanok, mint a reklámban mutogatottak. Akkor fogsz minden sz@rra költeni, ha nem érzed jól magad a bőrödben, és mindennel pótolni és elfedni akarod a szorongásod.

Mindazonáltal vannak nem felszínes emberek is, azok társaságát keresd inkább.

2022. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

A rossz külső tagadhatatlanul hátrány a párkeresésben, de azt ne mondja nekem senki, hogy még nem látott csúnya anyát/apát, férjet/feleséget...

De nyilván, akinek az egész személyisége az ellenkező nem validációjára épül, az értéktelenebbnek érzi magát a sorozatos kudarcot tapasztalva. De ha rájönne végre, hogy a párkapcsolat csak azon rengeteg tényezők közül, amik meghatározzák az embert, akkor a munka, tanulás, karrier, hobbi, barátok, család, spiritualitás stb viszonylatában simán értékesnek érezhetné magát.

Csakház ehhez az kell, hogy feladja a beszűkült világképét...

2022. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Már ne haragudj, de ha a saját értékedet a külsőd alapján ítéled meg, akkor itt te vagy a felszínes.

Én sem vagyok a nők álma, és? Ki nem szarja le. Nem ezen múlik..

2022. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg világhírű séfeket, a legtöbb nem jóképű, nem is sportos.


ronda emberek is kellenek színésznek és jól is keresnek, sőt kevesebbet kell sminkelni is.


vannak szintén előnytelen külsejű emberek az informatika, és az élet minden területén és sikeresek és jól keresnek.


nézd meg a politikusokat....elég szarul festenek még is megvan mindenük.


Itt maximum a párkapcsolat kialakítás, a társkeresés szempontjából hátrány a rossz külső..de ott valóban az.

2022. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem en itelem meg az ertekemet a sajat kulsom alapjan, hanem az emberek teszik ezt mas embebrekkel :) es rengeteg parbeszed fultanuja voltam hogy egy csoport ember pontozgatott es kritizalt egy masik embert csak ugy jokedvtevesbol....
2022. júl. 24. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell úgy érezd.

Az emberek ilyenek! Ez van.

Magaddal foglalkozz és hozd ki magadból a maximumot, saját magad miatt.

N 30

2022. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Ennyire foglalkoztat idegenek véleménye, akkor kb nulla az önértékelésed, ugyan ott vagyunk ahol a part szakad.
2022. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nőként mondom neked, hogy nekem pl előnyösebb a külsőm, de pont a szépfiúk nem fognak meg, hanem az érdekesebb kinézetű emberek akik mondjuk nem a nők bálványai,

Én úgy gondolom a jó külső nem dönt el semmit, hiszen lehet, hogy kívülről nagyon szép valaki, de úgyis kijön előbb utóbb az igazi énje, előnytelenebb kinézetű embereknek lehet más olyan tulajdonságai ami miatt látnak benne valamit. És én rengeteg példát láttam erre.

Szerintem nem lehet általánosítani, előny a jó kinézet is, de szerintem lehet érvényesülni.

2022. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!