Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mire véljem ezt? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mire véljem ezt? Mit akarhat? Hátsó szándék?

Figyelt kérdés

2020 végén megismertem egy férfit, aki a szeretőm lett.. Nekem ekkor az első házasságom épp romokban hevert (fizikailag és lelkileg is bántalmazva voltam, idegbeteg , drogos férj által). 2 hónapig jártunk össze, nagyon jól kijöttünk, jó barátság is alakult ki közöttünk. Bevallom, én kicsit többet éreztem iránta, mint Ő irántam, de lehet ez a kétségbeesésnek köszönhető. A "kapcsolatunk" azért ért véget, mert az exe bejelentette, hogy terhes tőle és az ország másik végében laknak, így Ő a kisfiával akart lenni, visszaköltözött a szülővárosába. (Az exével nem jött össze újra)Én azóta elváltam és rám talált a szerelem, újra házas vagyok és van már egy kislányunk is. 3 napja Viber-en írt ez a férfi, érdeklődött, hogy vagyok stb. Ő jelenleg Németben dolgozik. Nagyon örültem, hogy írt, mert kedveltem és jó emlékeim vannak miatta. Ő segített rájönni arra, hogy többet érek annál, hogy bántalmazva és megalázva legyek, miatta sikerült elválnom. Anno búcsúajándékként kapott tőlem egy emléktárgyat, amiről most küldött képet, hogy meg van még neki, a lelke egy darabja, ahogy mondta, mint Woldemortnak a horcrux annyira fontos neki. Ezt nem tudom mire vélni. Tudta, hogy kicsit többet érzek iránta, de tudom, hisz megbeszéltük, hogy csak a szexről szól a dolog, erre most mindennap ír, küldözgeti a képet a tárgyról, emlékeket elevenít fel. Hozzá tenném, ha most itt lenne a közelben, nem létesítenék vele semmilyen kapcsolatot, mert tiszta szivvel szeretem és tisztelem a férjemet. :)


A hűtlenség miatt itélkezőnek előre leírom, hogy feleslegesen írtok, lepontozom úgyis, nem ismertek, nem tudjátok miket kellett átélnem, milyen fájdalmakat, így nem kérek a véleményetekből. :)


2022. júl. 25. 06:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen a kérdés, mivel nem akarsz tőle mélyebb kapcsolatot, csak barátságot!

Az hogy ő mit akar, azt még találkozás előtt tisztázd vele!

2022. júl. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fogunk találkozni, nem jár haza és én se megyek Németbe.
2022. júl. 25. 06:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:-meg akar dugni

-barátkozik

2022. júl. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
Akkor úgy érzem, hogy szeptember magassàgàban hazalàtogat 😉😉😉
2022. júl. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért pont Szeptember?
2022. júl. 25. 06:42
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

Egy hónap elég, hogy megdumàljon, az a tippem.


De nyugodtan kérdezz rà, hogy mikor jön Mo-ra. Max te leszel a mentalista aznap 😅😉

2022. júl. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem célozgatott semmi ilyesmire..🤣
2022. júl. 25. 06:46
 8/11 Noren1989 ***** válasza:

Figyelj, a csajszival,akivel most akarok komolyabbat, 4hónapig nem került szóba a történet. És benne lenne...


Szóvallll nem feltétlen kell célozgatni, arra utalok.

2022. júl. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem semmi. Röpke 1.5 év alatt új házasság, gyerek. Te aztán nem vesztegeted az időt. 🤣Lehet pirosat nyomni, ettől még nem lesz szar napom.
2022. júl. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Le kell írni, hogy gyereked van egy boldog kapcsolatból és akkor tiplizik. Nem hiszem, hogy érdekelnéd ebben a felállásban.
2022. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!