Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mondják, hogy ha egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mondják, hogy ha egyszer megtette, mégegyszer megfogja? Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Voltam már szerető és tartottam már szeretőt. Sikeresen kiéltem magam ahogy csak lehet. Megvallom őszintén, sokszor hiányzik az az izgalom, ami a szeretők mellett volt. A titkolózás, a találkák, az autóban szexelés. Ekkor igazán nőnek éreztem magamat, imádtam, ahogy élvezkednek rajtam.
2022. júl. 25. 06:51
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
63%

Nem, erre mondjàk azt, h fehérmàjú.


De hívhatunk idiótànak, notórius megcsalónak, Ildikének, Gőzekének is akàr.


A te dolgod.

2022. júl. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt mondanám, hogy furcsa vagy. Legtöbb ember nem szereti a hazugságokat, átveréseket és boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatra vágyik olyan személlyel, akivel együtt építhetik az életüket. Gondolom kis korodban a szüleidnél is ezt láttad, ami miatt követed ezt a rossz mintát ami sehová se vezet.
2022. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szüleim a mai napig rózsaszin felhőben élnek, töretlenül 33 éve házasok. Nagypapám szállt virágról virágra, de ezt csak felnőttként tudtam meg.
2022. júl. 25. 07:13
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
0%

Akkor mi okozta nàlad ezt a sérülést? Bàntottak suliban?


Normàlis az önbecsülésed, nem vagy figyelemhiànyos?

2022. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem voltam szerető és nem is volt szeretőm, de megtudom érteni. Hiányzik az a fajta tilosban járás, aminek komoly tétje van.


A szüleid viszonya egymással, milyen volt gyerekként? Nem lenne meglepő, ha gyerekkori sérelem vagy látott minta köszönne vissza.

2022. júl. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4: igen bántottak a gimiig, ott is sajnos volt , hogy fizikálisan is bántottak az osztálytársaim. Állandóan megaláztak, csúfoltak.

Figyelemhiányos? Szeretem ha figyelnek rám. Talán kicsit szeretet hiányom is van.

2022. júl. 25. 07:18
 7/11 A kérdező kommentje:
5: szüleim ma napig tökéletes házasságban élnek. Apukám egyszer rákos lett, hihetetlen szeretetet és támogatást kapott anyukámtól és becsületre méltó ahogy bánnak egymással.
2022. júl. 25. 07:19
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Akkor lehet hogy te a postástól vagy. :D
2022. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Van akinek a nyugalom túl unalmas, vagy rövid idő után azzá válik. Az ilyen embernél az lenne a tisztességes, hogy nem köteleződik el egy olyan ember mellett, aki monogám kapcsolatra vágyik. Vannak olyanok, akik mellett lehet szanaszét bszni mindenkivel, aki éppen az útjába kerül. Ilyen párt kellene keresnie. Ezt még tisztelni is tudnám. De a legtöbb azt élvezi, hogy a társát, aki megbízik benne, átbszhatja. Az ilyenek gusztustalanul defektesek.

Igen, te sem fogsz változni.

2022. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Szeretőkben jo is az izgalom.

Csak épp soha nincsenek jelen ha szukseged lenne rájuk ha pénz kéne ha beteg vagy ha tanulni akarsz ha nem tudsz elhelyezkedni ha nem akarsz egyedul vacsizni vagy ha szomoru vagy vagy lelkitars kéne

2022. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!