Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van képe úgy gondolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van képe úgy gondolni, hogy visszfogadom?

Figyelt kérdés
Volt anyagi gondom erre ő elhagyott.. 8 hónapja, de tartottuk a kapcsolatot..és rendbe hoztam a gondjaimat... most kiteszik ahol lakott, azóta fülig szerelmes és nagyon vágyik rám.. de hogy én mit kínlódtam itt egyedűl az letojja.. volt, hogy enni se tudtam.. én szerettem és ragaszkodtam hozzá, de neki nem hiszem hogy volt valaha érzése.. nem fogom visszafogadni! De találkozni szeretnék vele, hogy megértsem ezt az egészet..
2022. júl. 26. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Oké,kiirtad magadból jár a pirospont.
2022. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2022. júl. 26. 00:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne gondolná, nyilván ezt szeretnéd, ha találkozni akarsz. Ha nem érdekelne, akkor eszedbe sem jutna ilyesmi!
2022. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Exet el kell engedni, fojjon a saját levében, te éld az életed.

Ha akarsz tőle még valamit akkor próbáld csak megértetni vele.


Ennyi

2022. júl. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mivel én még érzek iránta.. szeretném látni! De nem fogok vele lenni, a bajban itt hagyott ezt bármikor megtenné.. csak magamban szeretném lezárni
2022. júl. 26. 02:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja h te értsd meg...

Szerintem hagyd. Ha hülye akkor megesz reggelire és máris bepalizott, befűz, stb


Ha nem akarod visszafogadni akkor hagyd a csudába

2022. júl. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem intézd írásban a megértést és a lezárást!
2022. júl. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
Dugjad, de ne engedd magadhoz beköltözni 😉
2022. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nincs mit nem érteni. A helyzet pofonegyszerű. Tökéletesen tisztában van azzal, hogy még mindig nem hagy téged hidegen. S erre alapozva jogosan reménykedik, hogy vissza fogod fogadni. Garantálom, hogy ha találkozol vele, elő fogja venni a legszebbik arcát és udvarolni fog neked. Ha valóban nem akarsz kapcsolatot vele, akkor az efféle találkozással csak a saját dolgodat nehezíted meg, és semmit nem fogsz jobban érteni. De én azt sejtem, hogy a lelked mélyén azért akarsz találkozni vele, mert még egy esélyt akarsz neki adni. Csak magadnak se akarod ezt bevallani.
2022. júl. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En találkoznék vele akkor amikor mar rendezte a dolgait. Akkor látni majd mennyire szeret.
2022. júl. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!