Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én 50-es pasaként egy tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én 50-es pasaként egy tini srácnak érzem magamat, akkor teljesen megengedett hogy tini lányokkal ismerkedjek?

Figyelt kérdés
A Gender is erről szél végül is, hogy az vagy aminek érzed magad, vagy nem?

2022. júl. 26. 23:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
61%
Persze hogy az! Ahogy a rendőrség beavatkozása is (Y)
2022. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Mivel a szexualitás kategóriában kérdezed, 14 éves kortól teljesen megengedett. Az alatt viszont sehogy sem megengedett.
2022. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt ha ovis kisgyereknek érzed magad akkor be is hugyozhatsz a nadrágodba :D Mindenesetre fejben látom hogy tényleg elmaradtál pár évtizedet a korodhoz képest...
2022. júl. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem zavar, hogy lezúz esetleg az apukájuk?
2022. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Ugyan már, tatus.

Tudod te is jól, hogy 50 évesen már nincsenek sem olyan izmaid, sem olyan bőröd, de még csak olyan fiatal finom szagod sem, mint egy fiatal férfinak.


S bár nincs ízlésemre, az tény, hogy a pénz beszél a mai világban.

Ügyvéd vagyok s láttam eleget: szexuális zaklató van írva a homlokodra, ha nincs elég lóvéd, hogy az a kislány "beléd szeressen". Különben úgy feljelentenek, hogy azon nyomban még 20 évet öregszel s mire végzel a pereskedéssel már temethetnek is.


Gondolkozz okosan s nem kell tipikusan középköri válságra jellemző baklövéseket elkövetni.

2022. júl. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Ismerkednél? Hogy?
2022. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megengedett, hogy próbálkozz, de sikered nem náluk lesz, hanem esetleg a magukat tini csajszinak képzelő, korban hozzád illő nőknél, ha nem vagy lestrapálva.
2022. júl. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Én például ovisnak érzem magam, most hogy Orbán 10 évig hülyegyereknek nézett a kamu rezsicsökkentéssel.
2022. júl. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kitalalhatnal már vmi jobb kamut ez már unalmas.
2022. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
18 év fölött ismerkedhetsz nyugodtan, nem bűncselkmény. (hogy mennyire normális azon vitatkozhatunk)
2022. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!