Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti szoktatok random...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szoktatok random nőknek bókolni, mindössze azért, mert szeretitek látni ahogy elpirul meg mert ez nektek is jól esik?

Figyelt kérdés

Tudniillik nemrég kezdtem az új munkahelyemen, ahol többek között az is a feladatom, hogy csomagokat veszek át. Van egy futár, aki amikor jön, mindig megjegyzi, hogy nagyon csinos vagyok, örül, hogy én jöttem ide dolgozni. De többet nem beszéltünk. Fogalmazzunk úgy, hogy az önbizalmam nincs az egekben és nem sok bókot kaptam eddig, így nem igazán tudom lereagálni csak elpirulok és megköszönöm a kedves szavakat.

Az egyik kolleganőmnek elmondtam ezt, valamint a gyanúmat is, miszerint ez a férfi úgy néz ki, mint aki minden nőnek bókol mert élvezi. Ő is ezt mondta, hogy már találkozott ilyen férfival és egyszerűen az ilyeneket nem is kell komolyan venni. Én azonban kezdtem reménykedni, hogy tetszhetek neki, mert nekem is szimpatikus, csak eszembe jutott, hogy 10 perc múlva a következő ügyfélnek ugyanezt mondhatja.


Szóval a kérdésem az, hogy férfiaknál gyakori, hogy megdicsérik csak úgy egy nő külsejét vagy csak olyan nőknek bókolnak, akik valóban tetszenek nekik?



2022. júl. 29. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
A kolléganőd irigy
2022. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos tenyleg ilyenek, valamiert csomo ferfi kotelessegenek erzi h minden novel megprobaljon flortolni.
2022. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Minek? Ha ez megtörténne, akkor minden lennék, csak jó ember nem, tehát ez nem érné meg...
2022. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Aki tetszik nekem, azzal nem esik nehezemre kedvesnek és figyelmesnek lenni, még ha kicsit flört hangulata is lehet...
2022. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, jólesik
2022. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég őszinte vagyok, ha egy nőben megfog valami, többnyire nem titkolom a tetszésemet. Akár az arckifejezésemmel, akár a hanghordozásommal, akár a testbeszédemmel, vagy egy megjegyzéssel éreztetem a szimpátiámat, elismerésemet. És leginkább épp olyan nőkkel szoktam így viselkedni, akiknek láthatóan nincs a toronyban az egója. A szerényebbekkel, halkabbakkal, visszafogottabban öltözőkkel, és azokkal, akiket valószínűleg nem bámul minden férfi kötelező jelleggel, kocsányon lógó szemekkel.


Szeretek az aranyos nőknek örömet okozni, és jó látni, amikor sikerül.

2022. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,aztán ha esetleg vevő rá,még akármi is lehet.
2022. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem. Volt ilyen, de most már a kevés maradék időm és energiám messze értékesebb annál, hogy olyan nőkre pazaroljam, akikkel valószínűleg még egyetlen numera sem jön össze.
2022. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, de sosem a vele született külső jegyeivel / vonásaival kapcsolatban.

Pld: ez a ruha nagyon jól áll, illik hozzád.


lim x->∞ ( x^(1/x)) * lim x->∞ (65x^3 / 5x^3) + lim x->∞ (10x^3 / (x^3 - 3x^2 + 10x)) F

2022. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!