Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltott le az exem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le az exem a közösségi oldalon 1,5 év után?

Figyelt kérdés

Az exem és én tavaly télen szakítottunk. Neki szinte azonnal lett kapcsolata, nekem valamivel később.

Én két hete kérdeztem tőle az autómmal kapcsolatban, mivel ő szervizelte tavaly. Kaptam választ is, majd erre egy hétre rá letilt.

Mire utalhat a viselkedés ?


2022. júl. 29. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Legrégebbi haverom is csaj (2 éves korom óta xd), sőt több a csaj haverom, fiúból van 2 xd Én nem látom ebben a problémát, de itt jaj szakítottunk dögölj meg szintű emberekkel amúgy sem akarnék leállni, élőben haver kattos csaját zavarta az ilyen, de az még engem is le akart cummantani, hogy az ő pártját fogjam haver helyett, nem adok a véleményére.
2022. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11.


Csaj haverom nekem is van, de ő mindig is haver volt, sosem több, ez tisztázva is volt már az ismeretség elején. Ha több lenne, utána már kicsit komikus visszatérni a cimborasághoz.


Exekkel jópofizni általában kettő dolgot jelent


1.Gagyi és undorító taktika, hogy "majd így újra lehet kezdeni", rosszabb esetben szabotálja a másik lehetséges kapcsolatait, kellemes pszichopata barátként (, saját érdekeit elöl tartva


2.Natúr felületesség, azon a szinten aki még az anyja gyilkosával is barátkozni kezd, "mer' ez a helyes".

2022. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12. Szerintem elég szűk látókörűség ez így; egy régi csaj haverral is simán benne van, hogy szerelemmé válik, erre is volt már példa, sőt, gyerekkori fiú haverom időközbe rájött hogy homokbánya, jó őt konkrétan offoltam mert előkapta a bránert lazán.. De van exem akivel jó barátságot ápolok, nem tudom ebbe mi a fura, attól ugyan úgy ember mint bárki más. Nem mindenki úgy áll hozzá őőő ezt már megdugdtam szóval már csak dugásra jó, vagy fúúj kidobott büdös k*rva.. Bár ízlések és pofonok, haver exe megtépett egy csajt mert együtt cigiztek (konkrétan a munkatársa volt..).
2022. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!