Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Incelek!Megmentenétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek!Megmentenétek az utcáról egy prostit?

Figyelt kérdés
Ha tényleg szar az esélyetek a nőknél, akkor egy átlagos vagy szép prostival benne lennétek komoly kapcsolatban, ha betegség szűrésével kezdi?

#fizetős #🚗💁‍♀️💰👫
2022. aug. 1. 18:10
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
egyéb(leírom)
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy próbát megérne, de kikérem magamnak az incel jelzőt. Attól, hogy béna vagyok a csajozásban, még nem utálom őket.
2022. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sikertelen egyedülálló!
2022. aug. 1. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Anyagilag nem allok tul jol, de johet a prosti, ha nem 30 pluszos/gyerekes/euro-indiai.....



38F incel

2022. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
ismertem egy ilyet lekölközött, majd a barátjára hagyta. Lelépett. A ribiség életforma. A ribi, ribi marad. Nem tudja magát meghazudtolni.
2022. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megmentenék. Miert ne tenném?


Nem szar az esélyem a nőknél. Azt kapok meg, akit nem szégyellek, csak hát mindet szégyellem.


Csak a személyiség számít.


1#, Senki se mondta, hogy bárki bármit gyűlölne.


4#, Nem.

2022. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én eleve nem ítélkezem mások felett, hogy jöhetnék ahhoz. A másik meg, hogy a legtöbb prosti jószivű, jó lelkű. Úgyhogy igen.
2022. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt már olyan prosti akivel simán összejöttem volna. Vonzanak a sérült lelkű, törött szívű nők. Gondolom azért mert én is elég elb@szott vagyok.
2022. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!