Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változnak meg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változnak meg a nők érzései pozitív irányba, ha nagyon negatív volt?

Figyelt kérdés

Egy rövid történet:


Volt egy nő, akivel eléggé megromlott a viszonyunk. Olyan utálat, olyan megvetés volt a szemében, amikor rám nézett amilyet addig még sosem tapasztaltam. Közölte is burkoltan a Facebook messengeren, hogy többet nem akar látni.


1 évvel később a Tesco-ban találkoztam vele. Láttam, hogy ő az, de szándékosan elkerültem. Ő ezt észrevette, és utánam jött. Én úgy tettem, mintha nem ismerném meg, erre odajött közel, és mint a filmekben, levette a napszemüveget, aztán rám nézett. És a szemében akkor csodálat, és szeretet volt. Kérdezgetett engem, mi újság velem, meg ilyenek. Teljesen zavarba jöttem, és gyáván leléptem... hát igen.


De a lényeg az, hogy 1 éve még utált, hogy tűnt el belőle a gyűlölet?


2022. aug. 2. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az emberek a múltat néha (de nem mindig) hajlamosak radikálisan átértékelni. Ez néha úgy mutatkozik meg, hogy megszépülnek a dolgok, elfelejtünk sérelmeket, elmúlik a dühünk, s felnagyítódnak pozitív emlékeink.
2022. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak elmebeteg..
2022. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: Az efféle érzelmi pálfordulások nem jeleznek elmebetegséget. Egyszerűen ilyen az emberi természet. Sokszor előfordul, hogy meggyűlölünk valakit, akit szerettünk, vagy megszeretünk valakit, akit korábban gyűlöltünk.
2022. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az emberek változtak. Az is lehet, hogy csak te láttad az utálatot, megvetést a szemében, ő csak simán nem akart látni.

Nem tudom, mi volt a baj köztetek, de biztos valami, ami egy év után már csak apróságnak tűnik.

2022. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4


Hidd el, jól láttam, mi van a szemèben. Soha nem nèzett rám mèg úgy nő.

2022. aug. 2. 15:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt az számít, hogy hatást tudj tenni egy nőre. Ha negatívan lát, még azzal is feljebb vagy, mintha semmilyennek látna, azaz nem látna.
2022. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A távolság-, és az idő átrendezi a gondolatokat, helyre tud tenni nézeteket, azaz van jó hatása is.
2022. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!