Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak kamu szöveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kamu szöveg vagy valóban így Érezhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ismerkedem 3 hónapja egy pasival, egy idősek vagyunk.

Nekem van 3 gyermekem az egyik még 1 év alatti. Szóval állandóan engem akar, fogzik.

Segitsegem nincs nagyon, randizas így kilove.

KB 5x vagy6x találkoztunk a 3 hónap alatt csokig jutottunk csak el.

De elég körülményes így baba mellett bármit is. Én nagyon igyekszem, volt olyan tali hogy arra a 2 orara kaptam a babámra felügyeletet mert 100%-ba a páromra szerettem volna figyelni. Már most nagyon fontos nekem nagyon becsülöm benne hogy 3 gyerekkel elfogadott (volna). Volna, mert a napokban közölte hogy ez neki így nagyon nehéz, úgy érzi nem fogja tudni ezt megszokni, fel hogy nem fogad el a babánk a másik 2 gyermekemmel meg nem is találkozott (nagyobbak jóval).

Úgy érzi szegény hogy nem lesz teljes értékű apa de közbe ugye 6 másik szalon verbálisan kifdjti hogy mennyire szeret és orlodik, gondolkodik, de fél...

Most ez ilyen lerazo szöveg lehet vajon hogy csak mondjon valamit vagy más van már képben vagy tényleg ennyire lesujto neki a helyzet hogy nem mer ezzel a nagycsaládos helyzettel szembe nézni?

Én nem kértem hogy költöztünk össze (direkt nagyon lassan haladtunk alapokat akartunk felepiteni) nem kértem hogy fiamnak vagy lányomnak hívja a gyerekeim semmi komoly dolog.

Egy végtelenül udvarias, kedves pasi eddig mindenben segített tenyerén hordozott, nőnek éreztem magam mellette. És most befuccsolt a dolog.

Nem tudom hogy segítsek neki ha valóban orlodik.

De magamra sem szeretném erőltetni nyilván. :(

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2022. aug. 3. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban így érezhet. Próbáld magad a helyébe képzelni
2022. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig ok, hogy nem akartatok semmit elkapkodni, csak alapokat fektetni. De gondolom azért 3havi 6találkozásnál többre vágyik. Meg kicsit kevésbbé körülményes találkozásokra, kapcsolatra.
2022. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mások meg simán összejönnek babás nőkkel. Valahogy megoldanak mindent.
2022. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
😥😥😥
2022. aug. 3. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lerázó szöveg, tényleg nagy kihívás neki ez a helyzet. Komoly kapcsolatot akar, nem szexpartnert keres, fontos vagy neki. Valószínűleg könnyebben elfogadná a három gyereked, ha neki is lenne már, de gyermektelen férfiként ehhez rendkívüli elszántság kell.

Te csak annyit tehetsz, hogy időt adsz neki, hogy eldöntse, mennyire kellesz. Kerüld a "se veled, se nélküled" állapotot, annak szinte mindig rossz a vége.

2022. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
😢 Úgy sajnálom.
2022. aug. 3. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem kérted, hogy fiának, meg lányának hívja a gyerekeid, akikkel még sose találkozott? Ez kedves tőled 🤣

Bocs, én nem egy olyan hím vagyok, akik itt szoktak írogatni, hogy egy gyerekes nő már "értékcsökkent", mert nem. Eleve nő vagyok. De rólad messziről ordít, hogy apát akarsz szerezni a gyerekeidnek, meg félsz, ha most nem sikerült bepasiznod, később még annyira se fog menni. Ha ilyen kicsi a gyereked, épphogy végetért az előző kapcsolatod. + 1 év alatti gyerekkel egy nőnek kisebb gondja is nagyobb annál, hogy a f@sz után rohangáljon. Azért nem jön össze, mert ennek nem most van itt az ideje. Nagyon nem.

2022. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!